lekarz Beata Neneman

Gastrolog

3,9
3,7

Świetna Pani doktor. Bardzo polecam. Dokładnie wszystko wytłumaczy na spokojnie bez pośpiechu. Miła i sympatyczna. A co najważniejsze ma bardziej dobre podejście do pacjenta.

Pani doktor nie ma żadnego pojęcia o leczeniu! Stawia złą diagnozę, mimo iż objawy i wskazania pacjenta jasno wskazują na inne schorzenie. Po konsultacji z innym lekarzem okazało się, że przez złą diagnozę i stratę czasu na 'leczenie' schorzenia, którego się faktycznie nie ma prawdziwy problem wymaga już operacji przez brak prawidłowej diagnozy i kompetencji pani doktor. Nie polecam nikomu, strata czasu a w dodatku pogorszenie się stanu zdrowia!

byłam u pani kilka razy jest super wysłucha pomoże polecam robiła mi japońca i naprawdę było oki jutro znów wizyta

byłam u pani kilka razy jest super wysłucha pomoże
polecam robiła mi japońca i naprawdę było oki
jutro znów wizyta

Wizyty zarówno publiczne jak i jedna prywatna. Empatyczna, z właściwym podejściem do pacjenta. I ma tytuł doktora, a tego nie dostaje się na tzw. "ładne oczy" tylko za wiedzę w danej dziedzinie. Osobom z problemami gastrycznymi polecam właśnie Panią dr N.

Ta pani doktor robiła mi japońca jest super lekarzem . Jest dokładna wyrozumiała nie tylko jest lekarzem ale też człowiekiem ktury potrafi po ludzku wytlumaczyć chorobe i jej leczenie tak aby prosty człowiek to zrozumiał . Polecam pania doktor NENEMAN

Nie lubie chodzic do lekarza. Ale jesli juz musze sie tam wybrac, to milo kiedy tym lekarzem jest ktos taki jak Pani Doktor. Wybitna gastrolog, caly czas poszerza swoja wiedze, regularnie jezdzi na konferencje, a do tego po prostu dobry, kochany czlowiek!

właśnie się jutro do niej wybieram na kontrolkę-)mam nadzieję że bedzie ok!

właśnie się jutro do niej wybieram na kontrolkę-)mam nadzieję że bedzie ok!

Nie tylko przemiły lekarz, ale także bardzo kompetentny!!!Polecam wszystkim pacjentom mającym problemy gastrologiczne. Szczególnie polecam mieszkańcom Piotrkowa i okolic,gdyż mając takiego lekarza nie musicie jeździć do Łodzi.Zapraszam innych pacjentów do wyrażania swoich opinii.Życzę wszystkim powrotu do zdrowia, czego dokonuje wspaniała Pani doktor!!!

co to za brednie....chyba jakis kolega po fachu zazdrosci p.doktor opinji..

co to za brednie....chyba jakis kolega po fachu zazdrosci p.doktor opinji..