lekarz Beata Nowak-Mszyca

Lekarz rodzinny

Fatalny kontakt z pacjentem, pani doktor niemiła, opryskliwa i traktująca swoją pracę jako karę. Absolutnie nikomu nie polecam. To jest nie do pomyślenia, że taki lekarz pracuje na świątecznym dyżurze w pajęczańskiej przychodni. Absolutnie zgadzam się z tymi opiniami o tej lekarce w tym serwisie.

Osoba pracująca na siłę, nie znająca się na swoim zawodzie... Taka osoba nie powinna pracować w swoim zawodzie, bo potrafi jedynie zaszkodzić pacjentom. Jedyne jak może pomóc, pacjentom to najlepiej jakby im nie dawała swoich kłamliwych i bezsensownych diagnoz. Nie pozdrawiam i liczę na jak najszybsze zwolnienie.

Niestety muszę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Potrzebowałam zaświadczenia na temat choroby mojego dziecka ale p. dr nie chciała go wydać mówiąc że to nie jej pacjent. Zaznaczam ze karta dziecka z historia jego choroby leżała wyciągnięta na biurku, niestety p. dr nie raczyła nawet do niej zerknąć. Stąd mój apel: p. dr pani jest w pracy a nie na występach, bierze pani za to pieniądze i uważam że każdemu pacjentowi należy poświęcić czas i pochylić się nad jego problemem!

Tak jak napisał kolega wcześniej, dla tej lekarki praca w GOZ w Rząśni to kara. Krzykliwa, wyniosła osoba

Nie polecam tej lekarki. Pracuje w GOZ RZĄŚNIA tak jakby była to kara a nie zawód z powołaniem. Z resztą przy dyżurze ów lekarki na całodobowej opiece w Pajecznie nie jest wcale lepiej..