lekarz Beata Obrocka

Onkolog

2,6
2,6
2,7

Trafiłam do Pani Doktor przez przypadek i jestem miło zaskoczona. Od lat borykam sie z dolegliwościami, które przez wszystkich lekarzy sa bagatelizowane. Ponieważ ból nie jest silny, unikam leków przeciwbólowych, to wszyscy uznawali, że tak ma być. Pani doktor jako pierwsza zainteresowała sie tym co mówię i co mnie permanentnie boli, wyjaśniła co w jakiej kolejności będziemy robić.

Ta kobieta ani nie powinna mieć stycznosci z pacjentami. Nieuprzejma,roszczeniowa i bez zapoznania się z historią choroby czy nawet daniem dojścia do słowa wszystkie prośby o skierowania nawet na podstawowe badania (posiadając najwyzszy pakiet prywatnego ubezpieczenia) jej odpowiedzią jest Nie! Fantastyczne podejscie.Gratuluje. Szczerze współczuję pacjentom onkologicznym. I bądź czlowieku zdrowy przy takich lekarzach.

Ta kobieta ani nie powinna mieć stycznosci z pacjentami.
Fantastyczne podejscie.Gratuluje.
Szczerze współczuję pacjentom onkologicznym.
I bądź czlowieku zdrowy przy takich lekarzach.

Słaby internista . brak kompetencji i brak chęci pomocy. Zdecydowanie nie polecam. Nieuprzejma , naburmuszona.

Nieuprzejma , naburmuszona.

Miałam 3 wizyty u Pani Doktor. Mam bardzo pozytywne doświadczenie. Lekarz z empatią, kompetentny, wychodzi poza standardy kontaktu z klientem.

Lekarz i ordynator masakra, brak kompetencji, czasu, pochylenia się nad pacjentem. Odwlekanie w czasie a to rak a nie grypa. Stanowczo, nie polecam!!

Pierwsza wizyta brak podstawowych inf. o chorobie i leczeniu ,lekarzowi spieszyło się bardzo ,później było tylko gorzej brak umówionych wizyt i leczenie po skardze w sekretariacie zmiana lekarz i odnowa oczekiwanie na wizyty i badania ,trwało to dość długo w niemiłej atmosferze .Szkoda czasu ,co odbiło się niekorzystnie a nawet tragicznie na pacjencie , Nie polecam ,omijać szerokim ,wstyd Pani doktor wielki

Dr Obrocka to przede wszystkim wspaniały człowiek: jest nie tylko znanym i uznanym onkologiem, lecz osobą pełną empatii, sympatyczną i ... z poczuciem humoru. Wszystkim szczerze polecam panią doktor: pod jej fachowym okiem rekonwalescencja przebiega pomyślnie.