lek. dent. Beata Olszewska

Stomatolog, Ortodonta

1,7
2,5
1,5

Pani doktor ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Wszystko cierpliwie wytłumaczyła, odpowiedziała na pytania. Przedstawiony został plan leczenie, jak będzie ono wyglądało. Kompleksowe podejście do pacjenta. Jestem już 4 lata po zakończeniu leczenia a zęby jak były proste tak są, mimo pojawiania się ósemek. Szczerze polecam

Nie polecam! Szkoda czasu i pieniędzy. Leczenie sztucznie przedłużone o ponad 2 lata, brak planu leczenia (pomimo próśb), niebotyczne ceny za przeklejanie zamków (inni ortodonci byli zszokowani, ok 150 zł za 1 zamek, kiedy on nie odpadł, tylko ortodontka chciała przekleić). Przerzucanie odpowiedzialności za nieudane leczenie na pacjenta. Czas i część efektów leczenia zostały ocenione przez innych ortodontów negatywnie, jako próba naciągania (dosłownie). Nie udało mi się uzyskać pożądanych efektów, pomimo np. usunięcia zęba w tym celu. Leczenie przerwane na życzenie pacjenta przez zmęczenie wieloletnim leczeniem (efekty względne, ale nie ...

Nie polecam! Szkoda czasu i pieniędzy.
Nie udało mi się uzyskać pożądanych efektów, pomimo np. usunięcia zęba w tym celu. Leczenie przerwane na życzenie pacjenta przez zmęczenie wieloletnim leczeniem (efekty względne, ale nie takie, jak oczekiwane).
Prawie każda wizyta wiązała się z opóźnieniem, o którym pacjent nie był zawczasu informowany.

Pani Beata być może i jest miłą osobą, ale zdecydowanie za dużo mówi- brak konkretów i mówi niezrozumiałym językiem dla pacjenta. Wizyta wiecznie opóźniona i to o dobrą godzinę ( przez 4 lata nigdy nie weszłam o umówionej porze, a raz nawet p.Beata zapomniała o mojej umówionej wizycie i nikogo w gabinecie nie zastałam) Po zakończonym leczeniu brak opieki nad byłym pacjentem( pękły mi nakładki retencyjne, a termin na dorobienie nowych został wyznaczony na za dwa miesiące gdzie po 3 tygodniach od nienoszenia tych nakładek zęby zaczęły wracać). Oczywiście udałam ...

Oczywiście udałam się do innego ortodonty w celu dorobienia nakładek retencyjnych i podczas konsultacji dowiedziałam się, ze moje leczenie zostało zle przeprowadzone.
Nie polecam i ostrzegam przed ta Panią!!!
Zmarnowała tylko mój czas i pieniądze, bo zęby na pierwszy rzut oka wyglądają na proste, a w rzeczywistości nie zostały one wyleczone tak jak powinny.

Niestety zęby zaczęły wracać do poprzedniego ustawienia w przeciągu roku. Zalecony aparat retencyjny przestał pasować w ciągu pół roku mimo noszenia według zaleceń. Inny ortodonta podczas konsultacji zasugerował kilka błędów podczas prowadzonego leczenia przez Panią stomatolog. Nie polecam.

Ortodonta na pewnio NIEgodny polecenia, po paru lata od leczenia zęby się ponownie wykrzywiają, mimo wydanych paru tysięcy.