lek. dent. Beata Ostojak-Eichler

Chirurg stomatolog

Ja chodzę do Pani doktor od lat i bardzo sobie cenię jej umiejetności i podejście do pacjenta. Mogę z czystym sumieniem polecić jej uslugi.

Chodzilam do niej tylko dlatego, że było blisko. Nigdy nie proponowała znieczulenia. Ale to zrozumieć można... Jednego zęba miałam przez nią robionego kilka razy. W końcu musialam go wyrwać, gdyż przy kolejnym podejściu nie wiem co byłoby do wiercenia. Znajoma również pozbyla sie zęba, który był zdrowy. Został zepsuty przy borowaniu zęba obok. Na własną kieszeń musiała zapłacić za sztucznego zęba, gdyż p. Beata nie poczuła się odpowiedziedzialna. Również rzadko kiedy zakładała rękawiczki. Stanowczo nie polecam tej dentystki. W Zielonej jest dużo lepszych dentystów. A o niej slyszalam od znajomych wiele złych opinii.