dr n. med. Beata Osuch

Pani doktor jest najlepszym ginekologiem do jakiego trafiłam.Bardzo dobrze zna się na swojej pracy, co powoduje, że kompleksowo podchodzi do swoich pacjentek i ich problemów, poświęcając im odpowiednio dużo czasu.Jest lekarzem wzbudzającym zaufanie i otwartym na drugiego człowieka i jego problemy.A przy tym jest uprzejma i zawsze uśmiechnięta.Jestem w pełni zadowolona jej profesjonalną opieką nade mną w czasie ciąż:)

Jestem pod opieką pani dr od 2006 roku, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Jestem pod opieką pani dr od 2006 roku, jestem bardzo zadowolona.
Polecam.

Gdyby nie P. Beata prawdopodobnie straciłabym czwartą ciążę. Na szczęście w porę zrezygnowałam z usług tak okrzyczanego "otwockiego specjalisty", i trafiłam pod skrzydła Pani Beaty. Dzięki zleceniu szczeg. badań i niezbędnego zabiegu który sama przeprowadziła, zaszłam bez problemu w ciążę. Moja Lenka ma już prawie 2 latka. Będę Jej wdzięczna do końca życia.

Dr Beata Osuch to lekarz z bardzo dużą wiedzą, miła aparycja, do żadnego lekarza nie miałam tyle zaufania

polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Pani Beata - jest najlepszym lekarzem z jakimkolwiek mialam doczynienia. Gorąco polecam Panią Beatę.

nie kwestionuję wiedzy i doświadczenia Pani doktor. Mam duże zastrzeżenia co do jej podejścia do pacjenta - przez cały czas uśmiecha się pobłażliwie jakby miała do czynienia z idiotą odpowiadając lakonicznie na pytania.

pani doktor nie jest przyjazna pacjentowi, jest arogancka . Nie ma czasu na wyjasnienie "problemu zdrowotnego" a w razie wątpliwości pacjeta proponuje mu leczenie w Honolulu :(

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Otwock"?

Sebastian Szymczakowski

Zofia Waśniewska

Otwock

Ewa Surynt

Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)
ENEL-MED Szpital
Warszawa, ul. Gilarska 86c
Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka
Enel-Med Arkadia
Al. Jana Pawła II 82
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock