lek. dent. Beata Otulak

Widoczne pogorszenie jakości usług. Już dotarła komercja i zagościła "bylejakość". Prosta wymiana plomby 150 zł.- 10 minut pracy. Kolorystycznie widoczna i niedokładnie wyszlifowana - przeszkadza. Nie wiadomo co było zrobione i jakie materiały są używane. Brak cennika na usługi. Ceny z "sufitu". O tym ile płace, dowiedziałem się przy kasie. W przyszłości spróbuję u konkurencji.

Absolutnie polecam, leczę się u Niej od kilkunastu lat i jak trzeba to grzecznie czekam, aby tylko Ona mnie przyjęła. Super kompetencje, miło i sympatycznie . Godna zaufania!

Trafiłam do Beaty kilka lat temu z bólem "jedynki". Jak zobaczyła moje uzębienie była w szoku. Obiecała, że jeśli będę do niej przychodziła regularnie wyleczymy wszystkie zęby i będą jak "nowe". Słowa dotrzymała - nie mam już problemów z zębami - chodzę co pół roku jedynie rutynowo na kontrolę. Jest dokładna, kompetentna i bardzo cierpliwa. Jeśli miałabym komuś polecić stomatologa - to tylko ją. Agnieszka

Jest po prostu super jako lekarz i człowiek. Polecam serdecznie wszystkim, którzy cenią sobie fachowość, rzetelność. Co raz trudniej się do Niej dostać, ale warto poczekać, a jak bardzo boli nie odeśle z kwitkiem.

Jest po prostu super jako lekarz i człowiek.

Jest moim (i mojej rodziny) lekarzem stomatologiem od 20tu lat. Od kilku lat mieszkam w Londynie ,a z każdym problemem (zębowym) natychmiast lecę(dosłownie-samolotem) do niej! Cz to wyjaśnia : zaufanie i kompetencje? Serdecznie pozdrawiam.Krystyna M.

Jest moim (i mojej rodziny) lekarzem stomatologiem od 20tu lat.
zaufanie i kompetencje? Serdecznie pozdrawiam.Krystyna M.

Super, polecam. Zawsze kompetentna obsługa, Pani Doktor uważnie i delikatnie leczy moje zęby. Na ogół nie znoszę stomatologów ale Pani Otulak jest świetna.

Miałem zapalenie zęba (7-ka), był on już bardzo zniszczony. Pewna pani stomatolog powiedziała mi, że muszę udać się do chirurga na usunięcie, bo ona się sama tego nie podejmie. U Pani Otulak, nie dość, że sprawa została załatwiona szybko i bezboleśnie, to jeszcze dostałem wskazówki związane z dalszym leczeniem.

Doktór Otulak jest moim i mojego męża dentystą (głównie protetyka, ale nie tylko) od wielu, wielu lat. Poza nami leczy się u niej paru znajomych, którym ją poleciliśmy. Jest wspaniała: precyzyjna, kompetentna, delikatna i bardzo miła.Opinie innych też o tym świadczą.

Cudowna Dentystka! Cierpliwa i dokładna. Wyleczyła mężowi "tysiąc" dziur i od tego czasu nie ma żadnych problemów i nowe ubytki nie powstają.

bardzo polecam, bardzo rzetelny i kompetentny lekarz

bardzo polecam, bardzo rzetelny i kompetentny lekarz