Beata Ożegowska

Bardzo opryskliwa kobieta. Gdy przyszłam na wizytę z powodu problemów związanych z silnymi bólami głowy przed okresem oraz puchnieciem nóg - biorę tabletki antykoncepcyjne od kilku lat i chciałam skontrolować, czy nadal powinnam je przyjmować - usłyszałam jedynie, że muszę schudnąć, bez spytania nawet jakie leki przyjmuje, kim jestem i jakie inne leki/choroby przyjmuje/mam. Gdy powiedziałam, że taka odpowiedź jest nie na miejscu, Pani odpowiedziała, że ona jest stara to może być gruba i chora, a jak jestem młoda to powinnam być chuda i wszystkie moje choroby znikną. (dobrze wiedzieć, że chudzi ludzie nie chorują). Po krótkiej i ostrej wymianie zdań na szczęście mnie przeprosiła, ale ta kobieta jest uosobieniem wszystkiego co się złego mówi o potwornym traktowaniu ludzi przez lekarzy na NFZ. Nie polecam nikomu!!

Chodzę od wielu lat i zawsze byłam zadowolona. Zawsze obszernie mi wszystko wyjasnia, nie faszeruje z automatu lekami tylko stara sie znalezc przyczyne problemu, czesto telefonicznie udziela porad lub informacji, potrafi uspokoic oraz doradzic. Trafilam do niej z polecenia kolezanki i od tego czasu wizyta u ginekologa nigdy nie byla juz przykrym obowiazkiem. Jestem bardzo zadowolona :))

ODRADZAM , mój aniołek miałby 7 lat gdyby Pani doktor wcześnie zrobiła USG.

ODRADZAM , mój aniołek miałby 7 lat gdyby Pani doktor wcześnie zrobiła USG.

Leczę się u Pani doktor od 10 lat i jest super prowadziłam moje dwie ciąże i napawdę mogę gorąco polecić wszystkim

Ja uwazam, ze jest OK. Miła i cierpliwa.

Ja uwazam, ze jest OK. Miła i cierpliwa.

Absolutnie nic nie tłumaczy. Przepisuje od 10 lat te same leki i twierdzi, ze jak do tej pory było dobrze, to pewnie nadal będzie. Niechętnie robi USG, trzeba wręcz wymuszać, a i tak nie wyraża zgody. Uśmiech się tylko, jakby miała przed sobą osoby, które nie mają pojęcia o swoim stanie zdrowia. Mówisz o bólu, a pani stwierdza, że taka jest Twoja uroda, mówisz o kontroli krwi, a ona na to:"po co sztuka dla sztuki?" Jakaś szczera rozmowa? Skąd, szkoda czasu. Beznadzieja.

W internecie znalazlam wiele negatywnych opini przez co teraz sama nie wiem co myslec o Pani Doktor. Prowadzi moją obecna ciążę /pierwszą ciążę/ i jestem u niej z polecenia innego lekarza ale chodze państwowo. Obiektywnie patrzac musze powiedziec że muszę się zgodzić z opiniami i pozytywnymi jak rownież negatywnymi. Faktycznie jest miłą i sympatyczną kobieta, na moje wszystkie pytania raczej odpowiadala zawsze cierpliwie. Choc ostatnio gdy ciaza jest juz bardzo zaangazowana i pojawily sie komplikacje /zagrozenie wszesnego porodu/ to zamiast poswiecac mi tym wiecej uwagi zdarzyla sie wizyta taka jak z negatywnych komentarzy, nie miala czasu, szybko zbadala, nie miala czasu rozmawiac ze mna i powiedziala ze przy nastepnej wizycie porozmawiamy, w ogole nie wrocilam do domu spokojniejsza a przyszlam do nie z powodu coraz czestrzych skurczy. Jesli chodzi o badania jakie mialam wykonywane przez okres ciazy to USG mialam zrobione 3 razy ani razu wiecej /NFZ refunduje trzy badania kobietom w ciazy/ dostałam przy tym dwa zdjecia dzidzi, skierowania na badania krwi i moczy na poczatku mi wypisywala pozniej mowila tylko 'prosze przed nastepna wizyta zrobic badanie moczu' i musialam robic je na wlasny koszt, nie wiem moze NFZ tez ma okreslona liczbe badan jakie refunduje kobietom w ciazy. Lekarze tez nie maja latwo z tym NFZetem. Jednak mimo wszystkich za i przeciw obiektywnie patrzac wiecej bylo pozytywnych wizyt, napewno mogla robic mi wiecej badan ale musze powiedziec ze znam ZNACZNIE gorszych lekarzy i Pani Ozegowskiej daleko do takich.

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor prowadzi moja ciaze zawsze pyta o samopoczucie mierzy cisnienie wage.jest bardzo mila osoba ,odpowiada na moje wszystkie pytania.

odradzam !!!!!! nie umiała pomóc !!!!! nie dała skierowania na badanie, o które prosiłam !!!! brudno i nieprzyjemnie !!! nie miała czasu !!!!!

Miła choć rozmowa jest krótka i konkretna-ja to lubię,bo przychodzę po poradę a nie na pogaduszki-ale na wszystkie pytania dostaję zawsze wyczerpującą odpowiedż.Pacjentek ma dużo i kilka razy zdarzyło mi się czekać,ale każda z nas chce wiedzieć jak najwięcej.Gorąco polecam!!!!!