lekarz Beata Pawełczyk-Misiorek

Ginekolog położnik, USG

Bardzo miła i konkretna lekarka. Bada dokładnie i delikatnie odpowiadając przy tym na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wyleczyła skutecznie moją nadżerkę. Gorąco polecam, lekarz z powołania.

Pani doktor jest rzeczowa, konkretna, odpowiada na każde pytanie, wyjaśnia. Wizyta odbywa się w życzliwej i przyjemnej atmosferze. Gabinet przytulny i bardzo czysty. Jestem zadowolona.

Chodzę do niej w ciąży i jestem zadowolona. Miła i ciepła osoba. Poświeca mi dużó czasu i szczegółowo odpowiada na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona że miałam okazję poznać tą panią,

Chodziłam do doktor w ciąży i przy niej rodziłam w Kielcach na Prostej,bardzo mi pomogła,w ciąży wyjaśniła wszystkie problemy .

Bardzo miła i wyrozumiała Pani doktor. Jest kompetentna i należycie zajmuje się pacjentką. Polecam Panią doktor wszystkim moim znajomym.

Polecam, pani dr udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Bardzo miła i delikatna podczas badania. Zdecydowanie polecam, nie mam się do czego przyczepić.

Myślę, że jest to dobry lekarz chodzę do niej od kilku miesięcy. Początkowo trzeba chodzić częściej ale gdy stan zdrowia się ustabilizuje przepisuje recepty na kilka cykli miesiączkowych. Osoby z zaburzeniami miesiączkowania polecam :-)

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PANI DOKTOR WYJASNILA MI SZCZEGLOWO O CO JA PROSILAM

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PANI DOKTOR WYJASNILA MI SZCZEGLOWO O CO JA PROSILAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2