dr n. med. Beata Pawłowska

2,4
2,6
2,4
1,8

Bardzo jest niemiłą arogancką osobą może do pisania nadaje się ale nie do diagnozowania i bezpośrednio stykania się z pacjentem i jego rodziną Myślę że to jest przestroga dla innych pacjentów

Bardzo głupi psycholog, stawia złe diagnozy, słaby terapeuta. Najwidoczniej dobra tylko w teorii.

Jestem studentem 6 medycyny Nie byłem nigdy u pani Beaty na wizycie, lecz miałem przyjemność mieć z nią dzisiaj zajęcia z analizy transakcyjnej. Musze zaznaczyć, że jest to pierwszy psycholog jakiego poznałem, który nie myśli sztywnymi schematami narzuconymi przez studia, a potrafi zagłębić się w problem człowieka i przedstawić go w sposób prosty i przystępny. Mimo że zagadnienia omawiane na seminarium nie dotyczyły bezpośrednio mojej osoby, byłem w stanie wytłumaczyć sobie część moich problemów. Jeśli kiedykolwiek wybiorę się do psychologa, z pewnością będzie pierwszą osobą, z którą się skontaktuję.

Nie polecam... Moja diagnoza zostala pochopnie wystawiona...

Nie polecam... Moja diagnoza zostala pochopnie wystawiona...

Omijajcie szerokim łukiem tą Panią! Jest bardzo niemiła, a co najważniejsze stawia ZŁE diagnozy!! Kompletnie się mylila w wielu przypadkach co do diagnoz swoich pacjentow, wmawiajac im straszne schorzenia psychiczne, co bylo nieprawda w stanie faktycznym. Wyjawia takze brak szacunku do pacjenta, patrzac na niego z gory. Potem oczywiscie opisuje swoje "przypadki" w artykulach... Moze i ma wiele publikacji naukowych, ale jako terapeuta calkowicie zawodzi swoich pacjenotow, ktorzy jej zaufali. Calkowita porazka, zaluje ze leczyla mnie P. Pawlowska, bo niepotrzebnie bylo przez nia duzo nerwow, jej komentarze do pacenta byly ...

Calkowita porazka, zaluje ze leczyla mnie P. Pawlowska, bo niepotrzebnie bylo przez nia duzo nerwow, jej komentarze do pacenta byly ponizajace, mam nadzieje ze wiele pacjentow przeczyta przestroge!