Beata Pernala-Szczombrowska

Proszę Państwa, kilka miesięcy temu trafiłam do Pani doktor po dość długiej przerwie u stomatologa. Pani doktor oznajmiła: 7 zębów do leczenia. Wszystko musiało być zrobione oczywiście "jak najszybciej", umawiana byłam z wizyty na wizytę (co być może tłumaczy problemy z dostaniem się do Omni dentu). Zrobiłam w tamtym czasie 5 zębów i zostawiłam w tym gabinecie około 700zł. Po kilku miesiącach poszłam do innego stomatologa, z powodu braków terminów u Pani Beaty, pamiętając o tym, że mam do leczenia jeszcze 2 zęby. Mój obecny lekarz oświadczył, że nie mam żadnego zęba do leczenia i w ogóle nie mam skłonności do próchnicy. Na potwierdzenie zrobiłam zdjęcie panoramiczne wszystkich zębów i kolejny przegląd. Rezultat był ten sam - zęby w 100% zdrowe. Bóg jeden wie, ile zdrowych zębów zdążyła mi Pani Beata rozwiercić. Czy kierowała tą Panią niekompetencja, czy po prostu chęć zysku? Nie wiem, jednak w obu przypadkach nie polecam takiego stomatologa.

Świetna jakość za przyzwoitą cenę.Czułem się niezwykle komfortowo w czsie zabiegu u pani Doktor.Bezboleśnie ,profesjonalnie.Zęby wyleczone a miałem ich naprawdę sporo do robotki.Noi Estetyka tych prac wreszcie się uśmiecham mam pięknne licówki ceramiczne i korony .Uśmiech bez kompleksów .Pani Doktor spowodowała że mam usmiech bez kompleksów.Dla mnie bomba.

Wspaniały lekarz.Bardzo kompetetne podejście do leczenia. Uratowała mi ząb leczeniem kanałowym(inny dentysta chciał go usunąć). Bardzo miła ,ciepła i sympatyczna.Wraz ze swym personelem stwarza przesympatyczną atmosferę tak że wizyta staje się mniej stresująca .Polecam. A co najważniejsze dobrze i w dobrych cenach,

Beznadziejny lekarz, spartaczyła mi Pani doktor kilka zębów, które po pół roku musiałem poprawiać u innego stomatologa!! Dodatkowe koszty. Usługi ma drogie! Nie polecam!!!

Nie polecam!!!