dr Beata Piekarska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Pani doktor doskonale ustawia leki. To jest dla mnie najistotniejsze. Leczę się bardzo długo i nigdy w tym czasie nie miałam nawrotów choroby. Jest osobą konkretną, która szybko podejmuje dobre decyzje. Bardzo polecam Panią doktor.

Fantastyczna pychiatra! Pomogła mi wyleczyć się z depresji, dobrała mi dobre leki i bardzo duży nacisk kładła na znaczenie terapii. Przemiła osoba, przy której czułam się bezpiecznie i komfortowo.

Świetny lekarz, w końcu - po dwóch poprzednich psychiatrach - jako pierwsza dobrała mi właściwe leki. Bardzo ciepła, spokojna i sympatyczna, co zdecydowanie pomaga pacjentowi w zwierzeniu się ze swoich problemów. Gorąco polecam!

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani Doktor wysłucha, wesprze, doradzi. MIałam b. ciezko sytuację i dzieki Pani doktor jakoś ją przetrwałam. polecam

Wspaniały człowiek i lekarz. Pani Doktor wysłucha, wesprze, doradzi.
MIałam b. ciezko sytuację i dzieki Pani doktor jakoś ją przetrwałam. polecam

ja jako rodzina pacjenta nie polecam jej. od lat nie mogę się z nią 'dogadać' nie chce lub nie potrafi pomóc ani swojemu pacjentowi ani mi jako rodzinie żyjącej z tym pacjentem.

Wspaniała Pani Lekarz. Wysłucha - wizyta trwa bardzo długo. Wesprze. Przepisze dobre leki. Podpowie inne badania. Gorąco polecam

Wspaniała Pani Lekarz.

Leczę się u pani doktor od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona. Czy jest kompetentna? To powinni ocenić koledzy psychiatrzy. Ja, jako pacjent, czuję, że to dobry lekarz. Mi pomaga ;)

stwarza komfortową atmosferę jakże ważną w tej dziedzinie; z dużym wyczuciem; zdecydowanie polecam

Bardzo polecam Panią doktor, otworzyła mi oczy, pomogła wyjaśnić norująca mnie sprawę. Miła sympatyczna i ciepła osoba. szkoda że to nie allegro bo bym napisał 100% pozytyw!