lek. dent. Beata Proniewska-Żukowska

To bardzo dobra dentystka .Wizyta jest zawsze przyjemna i atmosfera w gabinecie serdeczna.Pani doktor wszystko jak trzeba wytłumaczy. Jest dokładna i profesjonalna.Zauwazylam ,ze do gabinetu przychodzi dużo dzieci.Polecam.Anna.

Super Doktor!Nie wiem co to ból i stres w gabinecie! Chodzę do Pani doktor z moim 3 letnim synem.Maly czeka na każdą wizytę z niecierpliwością. DOktor ma super podejście do dzieci.Tomek

Gabinet Pani doktor odwiedzam z moją rodziną wiele lat.Nasze zęby są pod super opieką.Pani Beata to bardzo sympatyczna,otwarta i cierpliwa osoba.Jest mega profesjonalna i pewna w tym co robi.To najlepszy gabinet w okolicy jezel i chodzi też o leczenie dzieci!Bez bólu,stresu i przystępne ceny.Polecamy. Kasia.

Pani Doktor to wlasciwy człowiek na wlasciwym miejscu.Profesjonalna,mila,ciepla i cierpliwa osoba.Moje dzieci ja uwielbiają i chodza na wizyty z ogromna przyjemnoscia.Leczymy się u Pani doktor od lat i wszystkim polecamy!