lekarz Beata Przybycień

Internista

Nie znam lepszego, kompetentny, życzliwy i bardzo rozsądny !!!!!!!!!!!!! każdemu polecam szkoda, że takich jest mało , miałam szczęście trafić na Panią Doktór obecnie już cała rodzina i wielu znajomych....

Pełny profesjonalizm i empatia. Zmieniła mi lekarstwa na odpowiednie, po których w przeciągu doby nastąpiła poprawa stanu zdrowia (nadciśnienie. To ni były leki tylko odwadniające, gdyz wczesniej juz takie otrzymywałam.

Rewelacyjna lekarka. Swietny internista, wiedza, kojarzenie diagnozy to gorna półka. Wszytko dokladnie tlumaczy. Widac ze jej zawod to jej pasja a pacjent jest po to zeby go leczyc i mu pomoc. Polecam i mysle ze nikt sie nie zawiedzie kto do niej trafi.

Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej profesji a przy tym niezwykle sympatyczna.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49