lek. dent. Beata Przybył

Pani Beata Przybył pracuje w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Koszalinie. Moja wizyta trwała dosłownie 8 min. Pani doktor wepchała mi do trzonowego zęba coś w rodzaju ciastoliny (na proponowany rtęciowy amalgamat jakoś nie skusiłam się). Za plombę światłoutwardzalną chciałam zapłacić karta płatniczą ale niestety takiej możliwości nie było. Na koniec wizyty usłyszałam - nie jeść przez 2 godziny.Darmowa wizyta: szybka, sprawna, bez "zbędnych" uprzejmości, ząb "zaklejony", w komputer wpisano wykonane czynności, impasu nie wpisano...W gabinecie prywatnym u pani stomatolog nie byłam i jakoś nie pragnę być świadkiem metamorfozy, chociaż dziwić się nie przestanę...

Bardzo dobra stomatolog, super podejście do dzieci.Od 18 lat ja i mój syn chodzimy do Pani Beaty i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przeczytałem wszystkie powyżej zamieszczone opinie.Zgadzam sie z nimi w 100 procentach.Nie zgadzam się tylko z jedną/negatywną/,ale była to prawdopodobnie opinia konkurencji. Pomimo,że leczę się nie prywatnie i już ponad 50 lat,takiego lekarza jeszcze nie spotkałem.Polecam wszystkim jak najbardziej Panią Doktor:ML

Pani stomatolog bardzo nie uprzejma a co najważniejsze niedokładna... Naprawdę nie polecam innym ...

Pani Beata jest najlepszym stomatologiem na jakiego trafiłam. Bardzo miła atmosfera, zamiast płaczu jest śmiech;)Polecam

Wszystko naj, naj, naj. Zdecydowanie najlepszy stomatolog u jakiego przyszlo mi sie leczyc, a u roznych naprawde bywalem.

Polecam tą Panią. Miła obsługa, fachowe leczenie oraz rozsądne ceny. Zresztą widać to po fakcie, że na wizytę trzeba się umawiać z coraz to dłuższym terminem czyli wiele innych osób też docenia fachowość tej Pani. PiotrL

PiotrL

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Rzadko kiedy można czuć się u dentysty swobodnie, śmiejąc się, a nie płacząc. Jeśli mówię, że boli bez dwóch zdań proponuje znieczulenie. Przede wszystkim nie robi nic na siłę. Nienawidzę tego u lekarzy, którzy wiedzą wszystko najlepiej i robią co uważają za słuszne, mimo tego, że mówię, że nie chce. Ona słucha. Pacjenta. Brawo.

Kompetentna, sympatyczna i empatyczna pani doktor - wcale nie takie częste zjawisko.