lek. dent. Beata Rak

Polecam !!! Dobrze wyleczone zęby, kompetentna, profesjonalna. Wszystko wytłumaczy, nie naciąga na dodatkowe koszty. Wypełnienia długotrwałe.Zawsze pogodna, a mój strach mija. Aktualnie przyjmuje ul. Mstowska 105

Polecam !!!!!! Od wielu lat pozostaje pod opieką Pani Beaty. Zawsze postawiła dobrą diagnozę!!! Wypełnienia długo się trzymają. Kompetentna, profesjonalna!!!! Obecnie przyjmuje ul. Mstowska 105

Leczę zęby od lat u Pani Doktor. Zawsze kompetentna i usmiechnięta ;) Doradzi jak najlepiej wyleczyć nie naciagając na dodatkowe koszty. Polecam !

moja mama robiła u pani doktor protezy i ani razu nie musiała chodzić do poprawy. robiła już protezy kilka razy w innych gabinetach i zawsze były problemy.Teraz mama jest bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42
42-200 Częstochowa

Przychodnia Stomatologiczna Kadent
Pasteura 7
42-202 Częstochowa
Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUMED"
Śląska 22
42-217 Częstochowa
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa