2,9
2,9

Pani Doktor jest bardzo konkretna, w pełni wytłumaczyła mi co i jak mam robić w trakcie ciąży. W porę wykryła też zatrucie ciążowe. Szczerze polecam.

Nie polecam bardzo nie miła osoba i wiedza też na niskim poziomie . Nigdy już nie skorzystam z usług tej pani .

Pani doktor bardzo nieprzyjemna osoba wręcz wyniosła zachowuje się w gabinecie jakby to był jej prywatny . Pacjent nie ma prawa się odezwać ale pani doktor może wręcz krzyczeć na pacjenta . A co do leczenia pacjenta dużo pozostawia do życzenia .

Jestem niezadowolona. Byłam prywatnie. Pani doktor oceniała moje wybory, czego nie powinien robić lekarz. Zbagatelizowała ważne sprawy. Przekazała mi też bardzo przykrą informacje "na szybko", bez żadnych wyjaśnień, a gdy probowałam dopytać to odpowiedziała dwoma słowami, więc wszystkiego musiałam dowiedzieć sie z internetu. Nie polecam.

Krzyk na pacjentkę i traktowanie z góry pacjentki która jest w ciąży zamiast wytłumaczenia. Traktowanie przedmiotowe.

Bardzo miła, kompetentna. Zobaczymy jak będzie dalej, ale na razie jestem naprawdę zadowolona.

Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże którenie były łatwymi przypadkami i w 100% spełniła moje oczekiwania co do opieki. Polecam ja jako osobę konkretną, odpowiedzialną, kompetentną i miłą mimoiżjej sposób bycia nie każdemu przypada do gustu bo jest z natury konkretna i szczera.