lekarz Beata Sawicka

Lekarz rodzinny

Jeśli ktoś szuka rzetelnego lekarza w celu wykonania USG jamy brzusznej to z całą pewnością polecam. Do Pani Doktor trafiłem z boleściami brzucha które nie ustępowały, trwały od tygodnia i nie skutecznie były leczone przez innego lekarza. Pani dr Beata Sawicka po bardzo wnikliwym przebadaniu przekazała mi niezbędne informacje na temat mojego problemu i przepisała odpowiednie leki, po których bóle ustąpiły. Dostałem również skierowanie na dodatkowe badania do odpowiednich specjalistów (gastrologa i proktologa) Pani Doktor Beata Sawicka to niesamowity lekarz. Empatyczna i na pewno z powołania. Warta każdych pieniędzy, bo zna się na swojej pracy. Cieszę się że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.

Panią Doktor poznałam 18 lat temu. Do dziś nie spotkałam drugiego takiego lekarza, jak dr Beata Sawicka!!! Jest jedyna taka!!!

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!

Pani doktor Sawicka to super profesjonalny lekarz,a przede wszystkim dobry człowiek,który w pacjencie widzi istotę ludzką,a nie tylko obiekt do wyleczenia. Kiedyś o takich osobach mówiło się,że lepiej z nią zgubić niż z innym znaleźć,oby więcej takich lekarzy było w naszej służbie zdrowia,pozdrawiam :)

Wspaniała pani doktor, ja i mój syn jesteśmy jej pacjentami od wielu lat i zawsze stawiała właściwą diagnozę.

Bardzo pozytywne odczucie po wizycie u dr Sawickiej. Rzeczowa, uśmiechnięta, uprzejma. Bada dokładnie i tłumaczy wszystko pacjentowi.

To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

Super lekarz. Trafiłam do pani Doktor z polecenia koleżanki i do dziś (ponad 6 lat) leczymy sie u Niej cała rodzinką. Ma świetne podejście i do dorosłego i do dzieci. Często naprawia to co "zepsują" lub przeoczą inni lekarze. Czuc na odleglośc że to powołanie a nie zarabianie.... Tylko takich lekarzy nam trzeba!

Lekarz z powołania i z ogromną wiedzą. Polecam wszystkim w 100%

Lekarz z powołania i z ogromną wiedzą. Polecam wszystkim w 100%

Świetna lekarka! Cierpliwa, konkretna, rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Zdecydowanie polecam!!!