lekarz Beata Sawicka

Lekarz rodzinny

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!

Pani doktor Sawicka to super profesjonalny lekarz,a przede wszystkim dobry człowiek,który w pacjencie widzi istotę ludzką,a nie tylko obiekt do wyleczenia. Kiedyś o takich osobach mówiło się,że lepiej z nią zgubić niż z innym znaleźć,oby więcej takich lekarzy było w naszej służbie zdrowia,pozdrawiam :)

Super lekarz. Trafiłam do pani Doktor z polecenia koleżanki i do dziś (ponad 6 lat) leczymy sie u Niej cała rodzinką. Ma świetne podejście i do dorosłego i do dzieci. Często naprawia to co "zepsują" lub przeoczą inni lekarze. Czuc na odleglośc że to powołanie a nie zarabianie.... Tylko takich lekarzy nam trzeba!

Wspaniała pani doktor, ja i mój syn jesteśmy jej pacjentami od wielu lat i zawsze stawiała właściwą diagnozę.

Bardzo pozytywne odczucie po wizycie u dr Sawickiej. Rzeczowa, uśmiechnięta, uprzejma. Bada dokładnie i tłumaczy wszystko pacjentowi.

To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

To najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.

Lekarz z powołania i z ogromną wiedzą. Polecam wszystkim w 100%

Lekarz z powołania i z ogromną wiedzą. Polecam wszystkim w 100%

Świetna lekarka! Cierpliwa, konkretna, rzeczowa, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Zdecydowanie polecam!!!