lekarz Beata Sielatycka

Ortodonta

3,9
3,7
3,7

Pani Dr jest osoba kompetentną, wizyta czasem zbyt krótka dla pacjenta, jest w pełni merytoryczna pod katem medycznym. Czas jakim dysponuje dla pacjenta jest adekwatny do systemu pracy lekarza w Polsce i potrzebą wykwalifikowanego specjalisty dla wiekszej rzeszy pacjentów. Bardzo miłe, empatyczne podejscie spowodowało,że wiele lat temu wybrałam P Dr,byłam jedna z pierwaszych pacjentek dorosłych P Dr. Wcześniej leczyła mnie ortodonta z ponad 20-letnim stażem przez prawie 7 lat!!!!Jestem zadowolona po 10 latach od ukończonego leczenia, kobieta dokonała cudu. Teraz leczy moje dzieci i znajomych.BARDZO POLECAM!!!

Miałam poważną wadę zgryzu, której ortodontka w moim mieście nie potarfiła wyleczyć, a wrecz mi zaszkodziła przez co musiałam dłużej nosić stały aparat. Pani Sielatycka odrazu wiedziała jaką taktyke zastosować. Przy trudnych decyzjach długo zastanawiała się czy dobrze robi ( okazało się trafem w dziesiątkę ). Bradzo dobry lekarz. Wie co robi. POLECAM

Najlepszy ortodonta w Toruniu, wszyscy, którzy tam pracują są bardzo mili a Pani Doktor wraz z Asystentkami są mega profesjonalistami. Polecam każdemu !!!

potrafi wytłumaczyć nawet ciężki przypadek . Jestem zzadowolona z niej . :-)

potrafi wytłumaczyć nawet ciężki przypadek . Jestem zzadowolona z niej .
:-)

pani doktor zapewne kompetentna i pewna swoich zaleceń , pracuje na 2 gabinety więc nie ma czasu na rozmowy ,właściwie nie miałam okazji poznać i ocenić ;-(, wszystkie wątpliwości wyjaśnia kompetentna asystentka, fatalna komunikacja z rejestracją bez możliwości negocjacji terminów, bez poszanowania czasu pacjenta , czeka się długo - dwa razy na 3 wizyty spóźnienie ok 1 godziny, bez przepraszam, przekładanie terminu wizyty w ostatniej chwili- drugi raz bym nie wybrała gabinetu o takim systemie pracy - w tej chwili zmuszona jestem do kontynuacji lecenia

wszystko ok gdyby byla nie ta recepcjonistka, nie nadaje się w ogóle na to stanowisko

To fabryka, a nie gabinet. Liczy się tylko pieniądz.

To fabryka, a nie gabinet. Liczy się tylko pieniądz.