lekarz Beata Sielewicz

Lekarz rodzinny, Internista

Kompetentna i uprzejma. Budząca zaufanie. Same plusy. Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza. Pomimo długich czasem kolejek, nie chcę innego lekarza.

ale sie ludziska napracowali wypisując takie komentarze. pani lekarz w to graj, rankingi idą w górę. Kolega Kimi mi polecił wiec mysle, ze bedzie oki.

Mam to szczęście że nie lubię chorować, dodatkowo nie trafiam na kolejki, tym bardziej polecam doktor Sielewicz. Konkretna, rzeczowa i profesjonalna. Zawsze trafiona diagnoza, cóż można sobie więcej życzyć. Polecam

Jestem bardzo zadowolonym pacjętem polecam wszystkim panią doktor.

Jestem bardzo zadowolonym pacjętem
polecam wszystkim panią doktor.

... ZAWSZE BĘDĄ RÓŻNE OPINIE I ZGADZAM SIĘ ,ŻE SĄ DUUUŻE KOLEJKI,ALE ZADAJCIE SOBIE PYTANIE DLACZEGO TAK JEST? BO JEST DOBRYM LEKARZEM. moim własnym spostrzeżeniem jest to,że nie każdemu poświęca zbyt dużo czasu, bo nie każdy przypadek tego wymaga,nie oszukujmy się nie którzy pacjenci biegną do lekarza z każdym bólem głowy,albo palca... dr Beata Sielewicz jest godna zaufania,nie stwarza problemów,chętnie rozmwia o prywatnych i intymnych problemach - zaznaczam,że ze mna , bo czasami muszę :) -i sama też jest w tym szczera. Niech każdy sam wybiera lekarza,ale POLECAM dr.Beatę i prosze o trochę zrozumienia- choć wiem,że cieżko czekać w kolejkach,szczególnie starszym ludziom. Również miałam do czynienia z różnymi lekarzami i nie każdy ma do tego powołanie co mnie nie dziwi- pomysl jakbyś codziennie miał przyjmować 50 lub 20 dość często niezadowolonych i marudnych pacjentów-weź postaw sie z drugiej strony- będzie łatwiej ci czekać i docenić lekarzy... ... mimo młodego wieku juz poznałam wielu lekarzu i się naczekałam w kolejkach- po prostu choruje.

Bardzo dobra Lekarka miła i zpowagą wysłuchuje co mi dolega i mojej Zonie oboje chorujemy a jesteśmy pacjętami już po 70 i znamy śię na ludziach Polecamy Panią Doktor wszystkim chorym ludziom Pani Doktor to nasza polsa na zdrowie aby zawsze taka była i życzymy Pani Doktor dużo szczęśćia i pomyślonśi DZIĘKUJEMY.pacjęći z ulicy Lipowej.

Na początku pragnę się nie zgodzić z poprzednią opinią. Poprzedni/-a Pan/Pani pewnie jest z tych co chodzą do lekarzy x razy w tygodniu zawracać za przeproszeniem cztery litery lekarzowi i blokując miejsca dla naprawdę chorych ludzi. Jak Pani Doktor ma poważnie podejść do pacjenta których przychodzi co kilka dni z tymi samymi schorzeniami i licząc, że dostanie lek na "starość" który jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki wyleczy z wszystkich schorzeń? Co do samej wizyty to Pani Sielewicz jest naprawdę miłą i uprzejmą osobą. Sam często nie chodzę do lekarzy, więc ...

Co do samej wizyty to Pani Sielewicz jest naprawdę miłą i uprzejmą osobą. Sam często nie chodzę do lekarzy, więc jak się pojawiłem to od razu dostałem skierowanie na badania profilaktyczne. Może trochę zbyt krótko trwała wizyta ale podejrzewam, że było to spowodowane dość późną porą (godz. 17) oraz dużą ilością pacjentów czekających w poczekalni z czego 80% stanowiły osoby starsze które nie mam pojęcia czemu nie mogły przyjść w godzinach porannych a godziny popołudniowe zwolnić dla osób pracujących, które nie mogą sobie pozwolić na poranną wizytę. Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza

Pani Sielewicz zajmuje się tylko i wyłącznie wypisywaniem recept,przy wizycie nawet nie sprawdza ciśnienia krwi choć wie,że choruję na nadciśnienie tętnicze.Wyśmiewa opuchliznę na nogach która aż utrudnia mi chodzenie,zamiast pomóc w znalezieniu jej przyczyny i w leczeniu.Całkowity brak profesjonalizmu.Pani Sielewicz w ogóle nie interesuje się pacjentem,tj.jego rzeczywistym stanem zdrowia.Miła,uśmiechnięta ale co z tego? Do lekarza chodzi się o pomoc,często w poważnych sprawach,a nie po uśmiech...Według mnie Pani Sielewicz siedzi w gabinecie i popija kawę a pacjentów "odbębnia",oby tylko fundusz jej wypłacił swoje.Z czystym sumieniem odradzam tę "lekarkę" ludziom z poważniejszymi schorzeniami.Pani Sielewicz sprawdza się chyba tylko dobrze w zajrzeniu w gardło i wystawieniu recepty na antybiotyk.

Najlepszy lekarz z jakim mam do czynienia. Bardzo kompetentna i przyjazna obsługa pacjenta. Tylko jedno zastrzeżenie - długie kolejki przed gabinetem.

Mój lekarz rodzinny. Nie choruję często, ale jeśli już, mogę liczyć na fachowość, uprzejmość i chęć pomocy pani doktor. Polecam :)