dr n. med. Beata Śladowska

Endokrynolog

Dzisiaj dowiedziałam się o śmierci mojej kochanej Pani doktor. Nie spotkałam nigdy takiego lekarza, miałam do Niej 1000% zaufania i to w każdej dziedzinie choroby, uratowała Mi życie, dzięki Niej żyję. Łącze sie w bólu z Rodziną, będzie Mi bardzo Pani Doktor brakować, nie mogę uwierzyć, że nie ma wsród nas Pani Doktor- wspaniałego lekarza i wspaniałego Człowieka.

Moja ukochana Pani Doktor. Leczylam sie u niej 7 lat. Wyjatkowy lekarz i człowiek. Tak bardzo mi smutno, że już nie ma jej wśród nas na ziemi :(

Moja kochana Pani doktor Beata Śladowska nie żyje. Leczylam sie u niaj 15 lat.Czuję straszny ból i żal że już nigdy jej nie zobaczę, że już jej nie ma wśród nas. Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

Wspaniały lekarz,wspaniały czlowiek 😢

swietna lekarz to malo powiedziane?? po kilku latach blakania sie po lekarzach(a naprawde bylo ich kilku)) wkoncu trafilam do doktor, lekarz z powolania polecam wszystkim tym co nie moga znalezdz przyczyny i nieskutkuja metody leczenia pani doktor nietylko pomogla mi z hormonami ale inne zle wyniki moich badan tez mi reguluje i teraz sa prawidlowe;))piac o pani doktor mozna bez konca jak potrafi rewelacyjnie i skutecznie leczyc !!!!(w czasie 11miesiecy pani doktor postawila mnie na nogi ze teraz wiem co to znaczy dobrze sie czuc bo wczesniej myslalam ze tak poprostu mosi byc?????))aby wiecej takich dobrych i z taka wiedza lekarzy a ludzie nie beda borykac sie ze swoimi chorobami!!!!!pani doktor kochana pomagaj i lecz nas jak naj.... dluzej)))

Wspaniały lekarz,leczy mnie od 4 lat,od niedawna moją córkę.Kompetentna,życzliwa,polecam.

Wie wszystko.No może prawie wszystko :). Jak nie jest pewna najmniejszego drobiazgu to nie strzela tylko dokładnie sprawdza gdzie się tylko da. SŁUCHA pacjenta. Jest cierpliwa. Wszystko tłumaczy. Jest bardzo tolerancyjna dla niesfornych pacjentów!!! Nawet nie krzyczy.Tylko patrzy z wyrzutem. I już wiadomo,że jednak trzeba brać ten Bromergon...

Od lat leczy żonę (Hashimoto) i dzięki niej mamy 2kę dzieci! Wiedza i zaangażowanie ogromne. Zainteresowanie zdrowiem pacjenta mocno poza specjalizacją. Nieporównywalna z innymi specjalistami.

Główne zalety Pani Doktor Śladowskiej: - zaangażowanie, czas i uwaga dla pacjenta, - całościowe spojrzenie na problemy zdrowotne, nie tylko na ten, z którym się przyszło, - umiejętność stworzenia poczucia bezpieczeństwa - skuteczność ! Szczerze polecam!

Główne zalety Pani Doktor Śladowskiej:
- zaangażowanie, czas i uwaga dla pacjenta,
- umiejętność stworzenia poczucia bezpieczeństwa
- skuteczność !
Szczerze polecam!

Uratowała mi życie.Dzięki niej mam córkę.Warta każdych pieniędzy.Prawdziwy przyjaciel każdego Pacjenta

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Bierze pod uwagę i chorobę, i nawyki pacjenta. Ma indywidualne podejście do pacjenta, co się teraz bardzo rzadko zdarza. Polecam z całego serca!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem.
Bierze pod uwagę i chorobę, i nawyki pacjenta.
Ma indywidualne podejście do pacjenta, co się teraz bardzo rzadko zdarza.
Polecam z całego serca!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Warszawa"?

Prywatny Gabinet Lekarski

LECZNICA RODZINNA "ALFA" M.Ciosek, J. Czarnecka-Mielczarek
Powstańców Warszawy 8
05-840 Brwinów
Niemcewicza 26 lok. 115
Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane