dr n. med. Beata Smektała

3,4
3,4
3,6
3,3

Zdecydowanie nie polecam z wielu powodow! Po pierwsze rozbieznosc cen, jak mozna skasowac za cos 80 zl, a nastepnego tygodnia za to samo 180 zl? Moze dlatego, ze pani dermatolog wiedziala, ze jest to moja ostatnia wizyta u niej z powodu wyjazdu i musiala sobie doliczyc 100 zl za ta niedogodnosc. Po drugie zero tlumaczenia co jest przyczyna dolegliwosci, musialam sie mocno dopytywac, w odpowiedzi otrzymalam mocno zdawkowe wyjasnienia. Po trzecie zgadywanie co moze mi pomoc na moja dolegliwosc, przepisywanie miliona rzeczy, ktore i tak na koncu nie pomogly, a jak poinformowalam pania dermatolog, ze to co przepisala kompletnie mi nie pomoglo, to nawet sie do tego nie ustosunkowala!! Po czwarte ogromne parcie na pieniazki. Wydaje paragony przy kwocie 50 zl, ale juz przy kwocie 180 zl nie! Przyjmuje pacjentow co 20 minut, przez co nie zdazy ich nawet zapamietac, przychodze do pani dermatolog po raz setny, a i tak za kazdym razem musze tlumaczyc jak pisze sie moje nazwisko. Nie interesuja ja ludzie i ich dolegliwosci i to, zeby im pomoc, tylko pieniadze. Receptą na wszystko sa przede wszystkim lasery, bo tabletki szkodza, a na koncu i tak bralam je przez wiekszosc czasu, szkoda tylko ze z przerwami, wydaje mi sie ze leczenie w czynie ciaglym bardziej by pomoglo niz przepsywanie co chwile czegos innego, w roznych ilosciach i z przerwami. Po raz kolejny sie rozczarowalam, bo leczenie nie pomoglo, pewnie dlatego, zebym przyszla ponownie. Niedoczekanie!

Polecam dermatologa. Osoba bardzo kontaktowa. Fachowa i trafna diagnoza. Godna polecenia jest możliwość szybkiego umówienia, gdyż moja choroba szybko się nasilała.

Pani doktor niesympatyczna wynisła przekonana o swojej nieomylności upierała sie przy swojej diagnozie mimo iż wiele wskazywalo na to iz jest niesłuszna co pozniej sie potwierdzilo u innych specjalistow. Nie polecam zdecydowanie

Nie polecam zdecydowanie. Każda wizyta była coraz droższa a efektów brak. Pani doktor poleca laser który akurat w moim przypadku nie przynosi rezultatów. A jak ją poinformowałam że nie ma żadnej poprawy to nawet się do tego nie ustosunkowała. Maści które przepisuje są nie pomocne a zarazem bardzo kosztowne. Poświęcenie na pacjenta 20min to lekka przesada. Nawet nie zdąży przeprowadzić konkretnego wywiadu a gdzie postawić poprawna diagnozę. Nie wspomnę już nawet o tym że po trzeciej wizycie pani doktor nawet nie pamięta mojego nazwiska. Była to moja trzecia i ostatnia wizyta.

Tak już jest ,że kto jest zadowolony rzadko bawi się w pisanie opinii. Ja tą Panią gorąco polecałam. Ja i moja rodzina leczymy się tylko u niej bo mamy pewność że zawsze nam pomoże jest skuteczna , może wykonać każdy zabieg, przyjmie nawet w niedzielę gdy coś nagłego i pilnego się stanie. Nigdy nam nie odmówiła pomocy. Widać że się stara. Leczyłam trądzik leki i laser bardzo mi pomogły nie mam żadnych śladów było okropnie pryszcze i blizny

Ja też chwalę Panią doktor jest bardzo sympatyczna i kompetentna w jej gabinecie widzi się nowoczesną dermatologię, ma wszystkie nowoczesne lasery a zabiegi nie są wcale drogie. Za takie same zabiegi w Poznaniu zapłaciłabym o połowę więcej. Z leczenia jestem zadowolony , trądzik różowaty z którym męczyłam się od kilku lat w trzy miesiące całkowicie mi ustąpił i znikły popękane naczynka- Gorąco polecam

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo duże parcie na pieniądze. Co róż nowe leki bardzo drogie na dodatek( mam ich pełen koszyczek i tak na prawde żadne z leków nie pomogły). Na dodatek pani dr. ma tylko jeden laser którym próbuje leczyć wszystkie choroby! Trzy wizyty z lekami u pani doktor wyniosły mnie ponad 700zł:( a najgorsze jest to ze te pieniądze poszly w błoto tak na prawde bo zero poprawy jest.

Gorąco polecam. Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Jest bardzo kontaktowa. Ja i moja zrodzina leczymy się u niej i zawsze byliśmy zadowoleni. P.S.

Przyszłam z polecenia ,gdyż wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z porad u Pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła i wcale nie jest droga. Moja córeczka bardzo ją polubiła a jej skóra bardzo szybko sie wygoiła

Każdej osobie poleca te same tabletki wizyta 100zł leki również a choroba mi powróciła 2 razy i w końcu stwierdziła ze nie wie co zrobić każdej osobie poleca laser . poświeca mało czasu nie polecam