dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

Serdecznie polecam Panią Doktor Smektałę. Od wielu lat chodzę do niej na różne zabiegi medycyny estetycznej. Zawsze potrafiła mi świetnie doradzić, co będzie dla mnie najlepsze oraz zrobić to tak, że wyglądam młodziej, ale nadal naturalnie. Odkąd zaczęłam współpracę z Panią doktor cały czas dostaję komplementy od znajomych. Serdecznie polecam Panią Doktor !!!

Rzadko piszę opinie natomiast wyjątkowo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Już od dłuższego czasu chodzimy po wielu lekarzach z moją córeczką Kasią, natomiast żaden super poleceny lekarz nam nie pomógł, tylko przepisywał kolejne leki czy polecał kolejne bolesne lesery, przez co Kasia na samą myśl, że ma iść do lekarza zaczynała płakać. Pani doktor Smektała szybko nam pomogła, a dzięki jej świetnemu podejściu do dzieci i temu, że Kasia zawsze coś fajnego dostawała po wizycie, to córka wreszcie przestała się bać lekarzy. Polecam z całego serca ten gabinet, my napewno tutaj wrócimy

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zalecone leki od razu pomogły. Zawsze odbiera telefon osobiście, często uspokoi :) Bardzo polecam!

Bardzo kompetentna Pani doktor. Zalecone leki od razu pomogły.

Zawsze odbiera telefon osobiście, często uspokoi :)

Bardzo polecam!

Niestety nie polecam, głównie z powodu podejścia do pacjentów. Poza tym wizyty bardzo krótkie, często z dużym opóźnieniem, bez tłumaczenia co dokładnie się dzieje. Do tego wyjątkowo nieuprzejme zachowanie i traktowanie z góry, z wyższościa.Nawet jeśli leki pomogły, to wypowiedzi tej pani sprawiły że poszukałam nowego lekarza, który traktuje pacjentów z szacunkiem.

Pani doktor niesympatyczna wynisła przekonana o swojej nieomylności upierała sie przy swojej diagnozie mimo iż wiele wskazywalo na to iz jest niesłuszna co pozniej sie potwierdzilo u innych specjalistow. Nie polecam zdecydowanie

Polecam dermatologa. Osoba bardzo kontaktowa. Fachowa i trafna diagnoza. Godna polecenia jest możliwość szybkiego umówienia, gdyż moja choroba szybko się nasilała.

Zdecydowanie nie polecam. Bardzo duże parcie na pieniądze. Co róż nowe leki bardzo drogie na dodatek( mam ich pełen koszyczek i tak na prawde żadne z leków nie pomogły). Na dodatek pani dr. ma tylko jeden laser którym próbuje leczyć wszystkie choroby! Trzy wizyty z lekami u pani doktor wyniosły mnie ponad 700zł:( a najgorsze jest to ze te pieniądze poszly w błoto tak na prawde bo zero poprawy jest.

Nie polecam zdecydowanie. Każda wizyta była coraz droższa a efektów brak. Pani doktor poleca laser który akurat w moim przypadku nie przynosi rezultatów. A jak ją poinformowałam że nie ma żadnej poprawy to nawet się do tego nie ustosunkowała. Maści które przepisuje są nie pomocne a zarazem bardzo kosztowne. Poświęcenie na pacjenta 20min to lekka przesada. Nawet nie zdąży przeprowadzić konkretnego wywiadu a gdzie postawić poprawna diagnozę. Nie wspomnę już nawet o tym że po trzeciej wizycie pani doktor nawet nie pamięta mojego nazwiska. Była to moja trzecia i ostatnia wizyta.

wizyta u pani doktor po raz drugi porazka trzeciej już nie będzie bylam z synem nie zerknela nawet na zmiany na skorze zapisując masc nie wiadomo na co o wszystko trzeba się dopytywać sama nic się nie odezwie na znamię nawet nie spojrzała mowiac ze zobaczy na następnej wizycie oczywiście aby jeszcze raz skasować a kasuje nie mało mało czasu poswieca pacjentowi wiedza mala masakra

Każdej osobie poleca te same tabletki wizyta 100zł leki również a choroba mi powróciła 2 razy i w końcu stwierdziła ze nie wie co zrobić każdej osobie poleca laser . poświeca mało czasu nie polecam