dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

Gorąco polecam. Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Jest bardzo kontaktowa. Ja i moja zrodzina leczymy się u niej i zawsze byliśmy zadowoleni. P.S.

Zdecydowanie nie polecam z wielu powodow! Po pierwsze rozbieznosc cen, jak mozna skasowac za cos 80 zl, a nastepnego tygodnia za to samo 180 zl? Moze dlatego, ze pani dermatolog wiedziala, ze jest to moja ostatnia wizyta u niej z powodu wyjazdu i musiala sobie doliczyc 100 zl za ta niedogodnosc. Po drugie zero tlumaczenia co jest przyczyna dolegliwosci, musialam sie mocno dopytywac, w odpowiedzi otrzymalam mocno zdawkowe wyjasnienia. Po trzecie zgadywanie co moze mi pomoc na moja dolegliwosc, przepisywanie miliona rzeczy, ktore i tak na koncu nie pomogly, a jak poinformowalam pania dermatolog, ze to co przepisala kompletnie mi nie pomoglo, to nawet sie do tego nie ustosunkowala!! Po czwarte ogromne parcie na pieniazki. Wydaje paragony przy kwocie 50 zl, ale juz przy kwocie 180 zl nie! Przyjmuje pacjentow co 20 minut, przez co nie zdazy ich nawet zapamietac, przychodze do pani dermatolog po raz setny, a i tak za kazdym razem musze tlumaczyc jak pisze sie moje nazwisko. Nie interesuja ja ludzie i ich dolegliwosci i to, zeby im pomoc, tylko pieniadze. Receptą na wszystko sa przede wszystkim lasery, bo tabletki szkodza, a na koncu i tak bralam je przez wiekszosc czasu, szkoda tylko ze z przerwami, wydaje mi sie ze leczenie w czynie ciaglym bardziej by pomoglo niz przepsywanie co chwile czegos innego, w roznych ilosciach i z przerwami. Po raz kolejny sie rozczarowalam, bo leczenie nie pomoglo, pewnie dlatego, zebym przyszla ponownie. Niedoczekanie!

zdumiewające jak można byc takim zakłamanym i zarabiac pieniądze na krzywdzie rodziców , osoba godna pożałowania , a fortuna kołem się toczy

osoba godna pożałowania ,
a fortuna kołem się toczy

Byłam i jestem bardzo zadowolona. Zostałam przyjęta w dniu zgłoszenia wizyty - zależało mi na tym z powodu nagłej choroby. Leczenie okazało sie bardzo skuteczne.

Ten dermatolog i kosmetolog jest godny polecenia. Fachowe porady i konkurencyjne ceny. Ważny jest też bardzo dobry kontakt z Panią Doktor

Jestem zadowolony z wizyty w tym gabinecie. Łatwa dostępność terminów. Miły kontakt i bogata oferta zabiegów a co dla mnie najważniejsze przystępne ceny.

Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty a nie był to mój pierwszy dermatolog.

Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty a nie był to mój pierwszy dermatolog.

Polecam Panią dermatolog. Jest bardzo uprzejma i kompetentna. Ceny w gabinecie są bardzo przystępne w porównaniu do innych gabinetów.Co najważniejsze w nagłych przypadkach Pani Doktor zawsze przyjmie nawet w sobotę czy niedzielę

Zdecydowanie NIE polecam!! Naciąganie i nic więcej! Pierwsza wizyta 100zł następne kosztują tyle samo + zabiegi. Za wypisanie recepty 100zł Żenada! Ponadto wypisuje leki które już dawno są wycofane? Gdzie tu kompetencje?Nie ma czasu dla pacjenta. Umawia pacjentów co 10 min. przez co często długo się czeka. Jak w 10 min można przeprowadzić zabieg z wykonaniem lasera i oczyszczanie twarzy!? Nie wspominając już o wywiadzie z pacjentem!!!?Żeby nie uwłaczjąc więcej kompetencji rzekomo pani dr nie będę opisywać jak wyglądało oczyszczanie twarzy. Na leczenie wydałam już ponad 1000zł jak na tyle pieniędzy to efekty są marne.

Miałam duży problem z włosami pani doktor zrobiła wszystkie badania w celu wyjaśnienia przyczyny, okazalo sie, ze sa problemy z hormonami. Juz sie leczę. Zabiegi mezoterapii są bardzo skuteczne, juz po miesiacu widziałam nowe odrosty włosów. Bardzo polecam