dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

Polecam wizyty i zabiegi nie są drogie, porównywałam z innymi gabinetami.Sprzęt nowoczesny,

Tak już jest ,że kto jest zadowolony rzadko bawi się w pisanie opinii. Ja tą Panią gorąco polecałam. Ja i moja rodzina leczymy się tylko u niej bo mamy pewność że zawsze nam pomoże jest skuteczna , może wykonać każdy zabieg, przyjmie nawet w niedzielę gdy coś nagłego i pilnego się stanie. Nigdy nam nie odmówiła pomocy. Widać że się stara. Leczyłam trądzik leki i laser bardzo mi pomogły nie mam żadnych śladów było okropnie pryszcze i blizny

Ja też chwalę Panią doktor jest bardzo sympatyczna i kompetentna w jej gabinecie widzi się nowoczesną dermatologię, ma wszystkie nowoczesne lasery a zabiegi nie są wcale drogie. Za takie same zabiegi w Poznaniu zapłaciłabym o połowę więcej. Z leczenia jestem zadowolony , trądzik różowaty z którym męczyłam się od kilku lat w trzy miesiące całkowicie mi ustąpił i znikły popękane naczynka- Gorąco polecam

Zabieg Fraxel u Pani doktor jest super. Odpowiednio mnie przygotowała do zabiegu i wytłumaczyła jak zabieg będzie wyglądał i co Moz się dziać bezpośrednio po nim dlatego byłam całkowicie spokojna, zabieg był w całkiem rozsądnej cenie. Kontrola po zabiegu gratis !!!. Widać duży profesjonalizm

Mam pytanie! Czy ktoś miał usuwanie rumienia i naczynek u pani Beaty Smektały laserem IPL ? jakie efekty.??

Choruję na łuszczycę. Pani doktor obiecała mnie wyleczyć. Ciągle miałam te same leki. wizyty miałam co dwa tygodnie. Gdy przyjechałam na trzeci tydzień(z braku pieniędzy, a leki te same)pani Beata mnie wyzywała.Po chorobowym na wizycie prosiłam o zaświadczenie zdolności do pracy , lekarka prosiła abym przyjechała za 4 dni oczywiście znowu płaciłam - za zaświadczenie nabazgrane na recepcie(mogłam je dostać wcześniej). Oczywiście nie zostałam wyleczona a straciłam dużo pieniędzy. Uważam, że pani doktor może jest miła ale strasznie "idzie" na kasę !!!

Przyszłam z polecenia ,gdyż wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z porad u Pani doktor. Pani doktor jest bardzo miła i wcale nie jest droga. Moja córeczka bardzo ją polubiła a jej skóra bardzo szybko sie wygoiła

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR, UPRZEJMA DOBRZE LECZY I TŁUMACZY PROBLEMY ZDROWOTNE - POTWIERDZA TO LICZBA OCZEKUJĄCYCH PACJENTÓW

Osoba bardzo uprzejma. Niestety jak wcześniej kilka osób napisało z wielkim "parciem" na gotówkę. Wizyty co 2 tygodnie, naświetlanie w gabinecie niby za pół ceny, a każdy zabieg to ok. 200zł. Seria to 5-6 zabiegów. Jak później brałem naświetlania u innego dermatologa w Poznaniu okazały się o połowę tańsze. Do tego wszystkiego dochodzi zmiana leków co 2 tygodnie. Mam mnóstwo rozpoczętych tabletek, maści i co dalej??? Każdy kto ma problem "skórny" wie ile te leki kosztują.

Nie polecam. Pani doktor potrafi tylko przepisac antybiotyki lub polecić wykonywane przez siebie drogie zabiegi. Leczylam się na grzybice paznokcia, pani doktor nie pobrala zadnych próbek do badania, przepisywane były tylko antybiotyki. Recepta na 1 opakowanie, a po nastepne trzeba przyjsc na wizyte. Oczywiście antybiotyki nic nie pomogły mimo pół - rocznej terapii. Na problem z wypadającymi włosami pani doktor nie zaleciła wykonania zadnych badań, tylko z miejsca poleciła swoje zabiegi mezoterapii , które moze daja jakis efekt na początku to w dłuzszym okresie nic nie pomagają.