lek. med. Beata Sroka

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Doktor,właściwie postawiła diagnozę i zastosowała leczenie,nie ma problemu ze skierowaniem na wyniki,

Nie polecam!!!! W dobie sytuacji jakiej się znajdujemy przyjmuje cztery osoby. Czy po receptę, czy pobranie krwi, cztery osoby. Jeżeli jesteś piąty czy to dziecko czy stary nie przyjmie, leczysz się na własną rękę. Jest nie przyjemna dla pacjenta nie szczepionego na covid jakby ci ludzie zarażali samym oddechem. Jeżeli ktoś uczy się na lekarza, składa przysięgę ratowania życia i pomoc w powrocie do zdrowia, a tutaj odnoszę wrażenie, że Pani Doktor boi się ludzi chorych, których zamiast leczyć odprawia z kwitkiem. Wyciąganie pozostałości po kleszczu, jeże nie jesteś zaszczepiony, to teleporada !!!! Kpina i żenada !!!! NIE POLECAM!!!!

Bardzo dobry lekarz, miła i kompetentna. Poleca wizyty u pani doktor.

Bardzo dobry lekarz, miła i kompetentna. Poleca wizyty u pani doktor.

Polecam,kompetentna,cierpliwa i uprzejma osoba,

Polecam,kompetentna,cierpliwa i uprzejma osoba,