Bardzo dobra lekarka, bardzo dokładnie opisuje chorobę i planowane leczenie, do tego jest miła i życzliwa zarówno dla rodzica jak i dla pacjenta. Cierpliwie odpowiadała na pytania nastolatki przejętej swoją chorobą.

Z czystym sumieniem polecam wszystkim wizytę u dr. Staroszczyk. Pierwszy raz spotkałam się ze specjalistą, który ma dla pacjenta czas, żeby dokładnie zbadać, wytłumaczyć, odpowiedzieć na pytania. Idąc do lekarza, szczególnie z maluszkiem, rodzic chce mieć pełen obraz sytuacji, chce móc zadać pytanie nie obawiając się, że ktoś zamiast odpowiedzieć - zakpi, wyśmieje czy skrytykuje. I taki właśnie komfort daje wizyta u Pani doktor. Wyszłam doinformowana i spokojna o zdrowie swojego dziecka. Z całym przekonaniem polecam tego lekarza.

Polecam panią doktor. Miła, kompetentna, wnikliwa, dokładna, z dobrym podejściem do pacjenta. Nie lekceważy problemu, ale też nie panikuje bez potrzeby, naprawdę stara się pomóc rozwiązać problem. Niewielu jest takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz.Leczę dziecko u p.Beaty 3 lata i jestem bardzo zadowolony.

Bardzo dobry lekarz.Leczę dziecko u p.Beaty 3 lata i jestem bardzo zadowolony.

Polecam. Wnikliwy wywiad zdrowotny. Kompleksowe podejście do choroby i pacjenta.