Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak uprzejmą i delikatną dentystką. Ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest kompetentna, miła i niezmiernie sympatyczna.Choć nie mówi za wiele, jest wspaniałym fachowcem; nigdy nie miałam żadnych problemów bądź komplikacji jak po wizytach u innych stomatologów, co świadczy najprawdopodobniej o niezwykłej dokładności. Wspaniałe podejscie do dzieci, które po pierwszej wizycie nie boja się juz wizyty u dentysty. Z całego serca polecam tego lekarza !!!!

Z całego serca polecam tego lekarza !!!!

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Grzeczna, uprzejma, bardzo delikatna, "robi" zęby naprawdę bezbolesnie!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34