Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Absolwentka Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum
Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii, implantoprotetyce oraz protetyce.

Członek organizacji:
OSIS-Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej
PSI - Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
ICOI - International Congress of Oral Implantologists
DGOI - Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie

Odbyte ważniejsze szkolenia i zagraniczne staże:
EAO - European Association of Osseointegration-2008,2009,2010,2011,2012
University of Southern California - Herma Ostrow School of Dentistry of USC - International Periodontal&Implant Symposium
Mediterranean Prosthodontic Institute in Castellon,Spain-Advanced Aesthetic Implant Dentistry Course
School of Dentistry - The University of North Carolina at Chaper Hill, U.S.A. - Implant Prosthodontic Program, 4th Session, 1st Promotion

Karierę zawodową rozpoczęła w 2003 r, a od 2006 r skupia się na chirurgii stomatologicznej i implantologii. W 2007 przeprowadziła pierwsze zabiegi z zakresu implantologii i implantoprotetyki. Od 2008 r rokrocznie jest jednym z wiodących lekarzy w ilości wykonanych implantacji. Pracując wieloma systemami zdobyła szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Zyskuje uznanie firm implantologicznych nagrodzone możliwością udzielania dożywotnej gwarancji na wykonane zabiegi. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie podnosi na wielu zagranicznych kongresach oraz warsztatach. Pracuje według wzorców największych autorytetów implantologii i implantoprotetyki, dokładnie planując precyzyjnie i bezboleśnie wykonuje operacje.

W ostatnim okresie dwukrotnie wyróżniona prestiżową dla świata stomatologii nagrodą tygodnika Forbes - "Kryształowy Tytan". Statuetka ta przyznawana jest lekarzom stomatologom, którzy swoją pracą i oddaniem tworzą nie tylko najpiękniejsze uśmiechy, ale także dają pacjentom bezcenne poczucie bezpieczeństwa. Jest również potwierdzeniem najwyższej jakości w implantologii stomatologicznej.

Poza leczeniem stomatologicznym zajmuje się także estetyką twarzy wykonując zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Prywatnie interesuje się turystyką górską,narciarstwem alpejskim oraz czynnie uprawia karate.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Kilka wizyt i ząbki poprawione, a w szczególności dwa które spędzały mi sen z powiek. Teraz wszystko wygląda idealnie, jestem bardzo zadowolona i dziękuję Pani Świątkowskiej. Bardzo miła osoba, lekarz również bardzo dobry z bardzo dużą dawką empatii i ciepła dla drugiej osoby, a z drugiej strony lekarz od "niemożliwego" co jednak osiągnęłyśmy. Polecam z czystym sumieniem

Do Kliniki dr. Świątkowskiej trafiłem z wyjątkowo trudnym przypadkiem chirurgiczno-zębowym. W Szwajcarii gdzie mieszkałem stomatolodzy którzy mnie konsultowali mieli kłopot i nie gwarantowali efektów leczenia. Pojechałem z polecenia i jestem wdzięczny przyjaciółce, a przede wszystkim dr. Świątkowskiej. Mam implanty tej samej firmy, które proponowano mi w Zurychu, a różnica w cenie znaczna. Nie to jednak było najważniejsze. Efekt oszałamiający. Z całego serca dziękuję i bardzo, bardzo polecam tę klinikę.

Absolutnie pod każdym względem wspaniały gabinet i lekarz implantolog dr. Świątkowska. Miałam fatalne zęby i przed wizytą w tym gabinecie sprawdziłam inne kliniki. Zaufałam dr. Świątkowskiej i efekt jest rewelacyjny. Nie będę się rozwodziła nad całym leczeniem, napiszę tylko, że wyprowadziła moje zęby (równie przez implanty ) z tragicznego stanu. Jestem ogromnie wdzięczna za podejście , profesjonalizm oraz efekt końcowy )

Miałam bardzo dziwnie położoną i szczególnie trudną ósemkę.Byłam u 2 stomatologów,którzy po badaniu i obejrzeniu zdjęć odmówili wykonania zabiegu,ale ten drugi polecił mi dr.Beatę Świątkowską. Pojechałam na konsultację,doktor uprzedziła,że zabieg będzie trudny,ale na pewno sobie poradzi. Zabieg był wykonany w "sedacji" czyli w takim słabszym znieczuleniu ogólnym.Absolutnie nic nie czułam i z zabiegu niewiele pamiętam.Ósemkę oczywiście udało się usunąć. Około godziny 24 pozwoliłam sobie na telefon,co spotkało się ze strony doktor z całkowitym zrozumieniem i zakończyło sympatyczną rozmową. Miałam szczęście bo trafiłam do świetnego lekarza i człowieka o wyjątkowym podejściu ...

Miałam szczęście bo trafiłam do świetnego lekarza i człowieka o wyjątkowym podejściu do innych ludzi.

Potwierdzam powyższe opinie, dobrze że zdecydowałem się pójść do Pani doktor po przeczytaniu tu tych opinii w portalu. Obawiam się stomatologów, a tu miłe zaskoczenie! Pani doktor ma bardzo dobre i miłe podejście do pacjenta, potrafi uspokoić. Wytłumaczony plan leczenia, miła obsługa, ładny i zadbany gabinet. Dzięki fachowości Pani doktor wiem, gdzie będę przychodził na leczenie!

Bardzo konkretny i dobry stomatolog. Dwie wizyty i już widać poprawę choć jestem w trakcie leczenia. Bóle ustąpiły i poprawiło się samopoczucie oraz nawet wygląd ząbków. Dziękuję i samego dobrego życzę !

Witam, świetna Pani doktor. Gabinet robi wrażenie, a personel pomocny. Udało mi się bezboleśnie przetrwać całą wizytę i to dzięki Pani Świątkowskiej! Umie podejść i uspokoić pacjenta, wg rozmowy widać było ( a ja się tak nie znam), że ma duże kompetencje i umiejętności. Ja polecam, jestem zadowolony

Naprawde fachowe podejście do pacjentów. Gabinet czysty, a atmosfera bardz miła. Chyba mogę powiedzieć, że w końcu nabrałam zaufania do dentysty (chociaż słowa zaufanie i dentysta nie są za często ze sobą powiązane;-)) Polecam!!!

bardzo sensowna i konkretna osoba specjalista. gabinet dobrze wyposażony z miłą obsługą. cenowo też da radę, a podoba mi się tłumaczenie i przedstawienie planu. Duże podziękowania i polecam!