lek. dent. Beata Świderska-Weremko

Ponad rok temu miała miejsce nie ciekawa sytuacja. Mianowice podczas mojego drugiego treningu na siłowni sztanga spadła mi na twarz tłucząc cztery zęby. Dwie jedynki i dwójka na górze i jedna jedynka na dole. Od razu po incydencie umówiłem się na wizytę do pani doktor Beaty Świderskiej-Weremko. Pani Beata od razu rozpoczęła odbudowę zniszczonych zębów. Dziś po roku od nieszczęśliwego zdarzenia mam znów piękny i zdrowy uśmiech a wszystko to dzięki pani Świderskiej-Weremko.

Po wizycie u pani Beaty Świderskiej-Weremko mój problem z zebami ustal. Pani Beata Świderska-Weremko to najlepszy lekarz stomatologii jaki isteniej, serdecznie polecam złotą lekarz Beate Świderską-Weremko polecam panią serdecznie. Pozdrawiam panią serdecznie.

Chciałbym naprostować poprzednią opinię w której omyłkowo zaznaczyłem pole uprzejmość na 1 gwiazdkę oczywiście to był błąd i pani Beata Świderska-Weremko jest najbardziej uczciwym lekarzem stomatologii jakiego znam.

Pani Beata Świderska-Weremko jest najlepszym stomatologiem w Warszawie. Nie ma innych słów na opisanie pani dr. Świderskiej-Weremko miż Złota Kobieta. Serdecznie chciałbym pozdrowić panią Beatę. Całym sercem mogę serdecznie polecić usługi w gabinecie stomatologicznym pani doktor Beaty Świderskiej-Weremko

Przeprowadziłem się do Warszawy w 2023 roku przez wiele tygodni szukałem stomatologa który spełni wszystkie moje oczekiwania. Dzięki Bogu trafiłem na panią Beatę Świdrrską-Weremko. Przed pierwszą wizytą u pani Beaty lekko się stresowałem, ale od razu po wejściu do kliniki dzięki przyjaznej atmosferze stres od razu ustąpił. W gabinecie pani Beata była bardzo uprzejma, szybko zdiagnozowała problem i od razu sprawnie usunęła problem. Pani Beata jest najlepszą dentystka u której kiedykolwiek byłem.

Wspaniała kobieta godna zaufania lekarka stomatologii. Nigdy w życiu nie byłem u lepszego stomatologa. Podczas wizyty Pani Beata była uprzejma, a cały zabieg wykonała szybko oraz bezboleśnie. Po przeprowadzce którą planuje we wrześniu 2024 roku do Pruszczu Gdańskiego jestem pewien że będę specjalnie przyjeżdżał do Warszawy na wizyty kontrolne do pan Beaty Świderskiej - Weremko. Bez wachania polecił bym panią Beatę każdej osobie która szuka dobrego i sprawdzonego stomatologa na terenie Warszawy i okolic.

Wspaniały lekarz, sympatyczna kobieta z wspaniałymi osiągnięciami, najlepsza pani doktor jaka istnieje, polecam serdecznie panią Beatę Świderską-Weremko