lekarz Beata Szałek

Psychiatra

Pani doktor pełna empatii. Wnikliwie bada przyczyny choroby. Cierpliwa i miła. Szybkie zdiagnozowanie choroby. Dziękuję Pani doktor.

Bardzo nieuprzejmy lekarz, nigdy więcej tam nie pójdę. Po takiej wizycie człowiek jest zmieszany z błotem i czuje się jeszcze gorzej. Nie polecam i nie życzę największemu wrogowi, żeby trafił na taka osobę, która teoretycznie powinnam być wsparciem dla pacjenta.

Bardzo nieuprzejmy lekarz, nigdy więcej tam nie pójdę.
Po takiej wizycie człowiek jest zmieszany z błotem i czuje się jeszcze gorzej.

Doktor.moze ma wiedze ale bardzo malo czasu poswieca na rozmowe.czasem nieuprzejmy.najbardziej denerwujace jest przerywanie mojej wypowiedzi .tak jakby wiedzia lepiej co mi dolega.jak wspomnialem mniej wiecej co trzecia wizyta jest w milym tonie.a to nie oto chodzi tylko o dotarcie do sedna choroby.najgorsze jest to ze pani doktor nie akceptuje opini innego lekaza np.neurologa co czesto jest powiazane z choroba.zwykla olewka.czesto przekazuwalem opinie neurologa a pani doktor .to niech sie pan leczy tam lub to mnie nieinteresuje.to wszystko.ale jak ktos ma maly problem lub prosta chorobe to moze sie leczyc.

wstretna baba umie tylko wydzierac sie na pacjenta i nie dobiera odpowiednich lekow zdecydowanie nie polecam tego psychiatry

świetny lekarz polecam bo takich lekarzy jak pani doktor jest mało

świetny lekarz polecam bo takich lekarzy jak pani doktor jest mało

paskudne złosliwe babsko nigdy więcej - czy lekarz i to psychiatra ma prawo mówić choremu ze jest do niczego

Zdecydowanie nie polecam tego psychiatry!!

Zdecydowanie nie polecam tego psychiatry!!

polecam wszystkim pacjentom.Dr Szałek, lekarz z prawdziwego zdarzenia.

polecam wszystkim pacjentom.Dr Szałek, lekarz z prawdziwego zdarzenia.

lekarz zasługujący na szczególne zaufanie,bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie

Pani doktor Szałek to wg mnie Lekarz z powołania. Traktuje pacjenta podmiotowo, wzbudza zaufanie, przez co pomaga się otworzyć. Leki dobiera analizując szereg czynników. Czuje się, że Ona chce pomóc, że nie jest się tylko kolejną osobą przyjmowaną tego dnia. Wizyta u Pani doktor zawsze budzi we mnie nadzieję, że wyjdę z choroby. Dziękuję Pani Doktor!