lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Wizyta odbyła się bez opóźnień, Pani Dr Szczepińska jest bardzo sympatycznym lekarzem . Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega badanie- prosto i zrozumiałe omówił je. Dziękuję

Polecam wszystkim Panią doktor. To bardzo dobry specjalista. Podczas badań dokładnie omawia przypadek. Byłam u pani doktor na badaniu. Serdecznie ją polecam. Jest miła i uprzejma, badanie przeprowadza w sposób fachowy, delikatny i bardzo dokładny, w komfortowej atmosferze w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX.

Polecam Panią doktor serdecznie. Miałam wykonywaną u Pani doktor mammografię-choć samo badanie nie należy do przyjemnych to odbywało się w miłej atmosferze, z poczuciem humoru i z super podejściem do pacjenta. Wszystko miałam dokładnie wytłumaczone. Serdecznie polecam Panią doktor i przychodnię MEDIX.

Od lat regularnie kontroluję się u tej Pani Doktor . Zawsze byłam przyjmowana profesjonalnie i miło. Ceny przystępne, warto JĄ odwiedzić .

jestem pacjentką p. doktor już jakiś czas i nie mogę złego słowa o niej powiedzieć. Wybrałam ją z polecenia moich koleżanek z pracy bo również chodzą do Medixu - i są zadowolone. Więc zaufałm im i na szczęście nie zawiodłam się. Polecam

Bałam się bólu przy badaniu, ale niesłusznie. Nic nie bolało. Dziękuję dr Beacie Szczepińskiej . Polecam wszystkim i pozdrawiam Monika

Super osoba , świetne profesjonalne badanie , podczas mojej wizyty we Wrocławiu musiałam skorzystać z usług Pani doktor , mój warszawski ortopeda był zachwycony - polecam serdecznie

Znakomity lekarz! Korzystałam z badania USG piersi. Badanie p. doktor przeprowadziła bardzo dokladnie. Dr B. Szczepińska ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Działa kojąco, stara się pomóc i doradzić w szerszym zakresie. Jestem zadowolona, że trafilam do niej w Medixie. Wszystkim szczerze polecam.

bardzo szybko, profesjonalnie. Pani doktor jest konkretna i rzeczowa, ale bardzo miła. podczas badania zachowane były wszelkie zasady higieny. bez stresu i poganiania . dziękuje

Naprawde polecam wszystkim... profesjonalnie, miło i co najważniejsze ceny niższe niż u konkurencji. A jakość usług ta sama. Polecam badanie w medixie

Wciąż poszukujesz "Radiolog Wrocław"?

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39