lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Pani doktor.Stwierdzam, że jest bardzo dobrym fachowcem,na moje pytania uzyskałam wyczerpującą odpowiedź.

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor , nie tylko świetny fachowiec z dużą wiedzą, ale również cudowna , empatyczna, ciepła osoba. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor. Marta.W.

Marta.W.

Super konsultacja wiele cennych informacji Wszelkie niepewności wyjaśnione podczas badania. Świetny lekarz i pełen profesjonalizmu.

Polecam Panią doktor radiolog, jako świetnego specjalistę . Ciepła , cierpliwa osoba , potrafi wysłuchać pacjenta. Dziękuję

Pani doktor bardzo miła, rzetelna, wszystko wyjaśnia zrozumiałym językiem. Jesteśmy jej pacjentkami razem z córką. Polecamy i mamy do niej zaufanie.

Fajny lekarz specialista. Cierpliwa tlumaczy bada zna sie na rzeczy. Ładna przychodnia Medix. Parking wystarczający.

Dziękuję Pani Doktor za ludzkie podejście do pacjenta. Badanie Pani Doktor weryfikuje bardzo szczegółowo, starannie i bez pośpiechu. Polecam

bardzo miła atmosfera, wyjątkowo przyjazny lekarz radiolog i sprawne rozpoznanie moich dolegliwości.

Profesjonalnie, wizyta dokładnie o umówionej godzinie , pani doktor zadaje szczegółowe pytania i dokładnie wykonuje badanie . Pani doktor jest lekarzem miłym i empatycznym. Konkretnie i rzeczowo .

Pani doktor Szczepińska to bardzo doświadczony lekarz!!! Poza tym normalny człowiek z którym można normalnie porozmawiać! Odpowiada na wszystkie pytania! Szuka dobrych rozwiązań dla pacjenta!!Polecam!!!!