lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Pani doktor bardzo miła, rzetelna, wszystko wyjaśnia zrozumiałym językiem. Jesteśmy jej pacjentkami razem z córką. Polecamy i mamy do niej zaufanie.

Dziękuję Pani Doktor za ludzkie podejście do pacjenta. Badanie Pani Doktor weryfikuje bardzo szczegółowo, starannie i bez pośpiechu. Polecam

Fajny lekarz specialista. Cierpliwa tlumaczy bada zna sie na rzeczy. Ładna przychodnia Medix. Parking wystarczający.

bardzo miła atmosfera, wyjątkowo przyjazny lekarz radiolog i sprawne rozpoznanie moich dolegliwości.

Profesjonalnie, wizyta dokładnie o umówionej godzinie , pani doktor zadaje szczegółowe pytania i dokładnie wykonuje badanie . Pani doktor jest lekarzem miłym i empatycznym. Konkretnie i rzeczowo .

Pani doktor Szczepińska to bardzo doświadczony lekarz!!! Poza tym normalny człowiek z którym można normalnie porozmawiać! Odpowiada na wszystkie pytania! Szuka dobrych rozwiązań dla pacjenta!!Polecam!!!!

Bardzo dobry lekarz. Indywidualne podejście do pacjenta. Nie spieszy się podczas badania i stara się pomóc, przy czym jest naprawdę miła.

Wizyta odbyła się bez opóźnień, Pani Dr Szczepińska jest bardzo sympatycznym lekarzem . Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega badanie- prosto i zrozumiałe omówił je. Dziękuję

Polecam wszystkim Panią doktor. To bardzo dobry specjalista. Podczas badań dokładnie omawia przypadek. Byłam u pani doktor na badaniu. Serdecznie ją polecam. Jest miła i uprzejma, badanie przeprowadza w sposób fachowy, delikatny i bardzo dokładny, w komfortowej atmosferze w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX.

Polecam Panią doktor serdecznie. Miałam wykonywaną u Pani doktor mammografię-choć samo badanie nie należy do przyjemnych to odbywało się w miłej atmosferze, z poczuciem humoru i z super podejściem do pacjenta. Wszystko miałam dokładnie wytłumaczone. Serdecznie polecam Panią doktor i przychodnię MEDIX.