lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Człowiek o wysokiej kulturze osobistej czego brakuje dziś lekarzom.Dziękuję Pani doktor za wszelką dobroć. Z wyrazami największego szacunku

Super lekarz zawsze stara się wnikliwie poznać przyczynę choroby , zawsze uśmiechnięta, potrafi rozmawiać i dogadywać się z pacjentką. Życzliwa siła spokoju

Pełne zaangażowanie w pracę radiologa i doświadczenie poparte wieloletnia praktyką. Wielka pasja i oddanie. POLECAM POLECAM POLECAM.

Znakomity radiolog. Niesamowita wiedza, kompetentna i rzeczowa. Bardzo sympatyczna i ciepła osoba. W swojej dziedzinie nie ma równych. Zdecydowanie polecam doktor Szczepińską z kliniki MEDIX!!!!

Wspaniały człowiek, zaangażowana specjalistka z dużą wiedzą i doświadczeniem oraz podejściem do pacjentek.

Wspaniały człowiek. Super fachowiec. Lekarz z powołania; bardzo polecam Panią Doktor jako świetnego specjalistę.

Bardzo dobra w swojej dziedzinie. Dokładnie zawsze wytłumaczy wszystko i zawsze ma czas dla pacjentek, dokladna podczas badania. Zawsze pomoże.

Lekarz z gatunku konkretnych, profesjonalnych i dokładnych, posiadający rozległą wiedzę tematyczną. Zdolny i skuteczny radiolog.

Jest moim radiologiem od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza :)

Bardzo dobra lekarka. Jest miła i serdeczna dla pacjentów, każdego traktuje indywidualnie. Polecam tą radiolog.