lekarz Beata Szczepińskalekarz Beata Szczepińska - zdjęcie profilowe

lekarz Beata Szczepińska

Radiolog

Specjalista radiologii i radiodiagnostyki. Głównym obszarem zainteresowań klinicznych dr Beaty Szczepińskiej są badania ultrasonograficzne piersi.Dr Szczepińska jest wykładowcą szkoleń dla lekarzy z zakresu diagnostyki USG piersi.

Fantastyczny radiolog, bardzo sympatyczna i opanowana. Dużo rozmawia z pacjentem, tłumaczy i w razie potrzeby potrafi uspokoić pacjenta. A przede wszystkim ogromna wiedza i umiejętności.

Radiolog z powołania, a do tego wspaniały człowiek. DR Beata Szczepińska jest godna zaufania. Potrafi rozmawiać z pacjentką bardzo rzeczowo, wszystko wytłumaczy w bardzo miłej atmosferze. Polecam P. Doktor w 100%. wdzięczna pacjentka

Bardzo lubię panią Doktor. Poświęca mi zawsze tyle czasu, ile trzeba. Wszystko tłumaczy i dba o swoich pacjentów.

Pani Doktor jest super! Bardzo miła, delikatna i rzeczowa. Idąc na pierwsza wizytę do Pani Doktor, sugerowałam się opiniami innych pacjentek i nie rozczarowałam się, a panie rejestratorki bardzo sympatyczne, sprawnie dopełniające formalności. Z czystym sumieniem mogę polecić poradnię wszystkim Paniom ;)

Sympatyczna osoba, komunikatywna (jest to cecha, którą moim zdaniem powinni posiadać lekarze), podczas badania bardzo delikatna i dokładna, wizyta u Pani doktor nie była ani trochę stresująca.

Najlepszy diagnosta jakiego udało mi się poznać. Bardzo miła i sympatyczna a zarazem bardzo kompetentna i konkretna. Polecam

Bardzo kompetentna osoba:) Miła, wszystko tłumaczy, nie trzeba się stresować niepotrzebnie przed wizyta :)

Życzliwa, sympatyczna i co najważniejsze kompetentna osoba jakich tak naprawdę mało! Widać troskę o pacjenta. Jestem jej ogromnie wdzięczna za opiekę i wykonane badania.

Pani dr Beata to bardzo fajna babeczka, jestem bardzo zadowolona ze do niej chodzę. Wszystko jest jak trzeba. Mam do niej pełne zaufanie, bo mi ładnie wytłumaczyła i powiedziała prawdę. Dziękuję!

Po wizycie u Pani doktor Beaty Szczepińskiej jestem podładowana pozytywną energią i wiarą w innych lekarzy.