dr n. med. Beata Szczerbińska

Gastrolog

Bardzo sympatyczna pani doktor. Pracuje razem z moją ulubioną lekarką dr Radomańską. Dr Szczerbińska to specjalista o wysokim poziomie kultury, świetnym poczuciu humoru i wrażliwości. Konsultowała moje wyniki gastroskopii i kolonoskopii, zaleciła dietę oraz przepisała niedrogie leki. Jestem zadowolona ponieważ widzę efekty leczenia. Polecam

Wykonywałem u doktor badanie gastroskopię wraz z poradą. Jestem bardzo zadowolony ze względu na to,że obawiałem się tego badania ze względu na jego specyfikę jednak pani doktor była bardzo delikatna i wszystko mi na bieżąco wyjaśniała.Do tego jest uprzejma oraz babeczka z poczuciem humoru :)

Świetna specjalistka, naprawdę uprzejma, zna się na rzeczy, wszystko dokładnie wyjaśnia.

Miła i kompetentna Pani Doktor. Szybko i sprawnie przeprowadziła całe leczenie, trafnie natychmiast dobrała leki i nie narażała mnie dodatkowo na niepotrzebne wydatki. Oby wiecej takich lekarzy!

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

Wciąż poszukujesz "Gastrolog Lublin"?

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin