dr n. med. Beata Szczerbińska

Gastrolog

Przyjeżdżam do Pani doktor z Irlandii od wielu lat i wiem, że tylko ona mi pomoże. Widzę wielki kontrast pomiędzy leczeniem w Polsce i moim aktualnym miejscu zamieszkania. Polecam, bo jestem zaopiekowany.

Mam wrażenie, że leczą się u niej naprawdę chorzy ludzie i trudno się dostać. Ja w swoim nieszczęściu też szukałam pomocy- po poronieniu z powodu zapalenia jelita. Wytłumaczyła mi, że mam inną chorobę niż na początku stwierdzono. Po jej lekach czuję się o niebo lepiej i jestem w kolejnej ciąży. W nagłych przypadkach wiem, że na prośbę przyjmie po planowych pacjentach. Nie odmówiła, chociaż szare obwódki pod oczami pokazywały jaka była zmęczona. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Nigdy w życiu do takiego lekarza 200zł wizyta a ona arogancka wręcz chamska wobec pacjenta. Nie sądziłem że Luxmed kogoś takiego zatrudnia.

Nie sądziłem że Luxmed kogoś takiego zatrudnia.

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

Świetna specjalistka, naprawdę uprzejma, zna się na rzeczy, wszystko dokładnie wyjaśnia.

Miła i kompetentna Pani Doktor. Szybko i sprawnie przeprowadziła całe leczenie, trafnie natychmiast dobrała leki i nie narażała mnie dodatkowo na niepotrzebne wydatki. Oby wiecej takich lekarzy!

Bardzo sympatyczna pani doktor. Pracuje razem z moją ulubioną lekarką dr Radomańską. Dr Szczerbińska to specjalista o wysokim poziomie kultury, świetnym poczuciu humoru i wrażliwości. Konsultowała moje wyniki gastroskopii i kolonoskopii, zaleciła dietę oraz przepisała niedrogie leki. Jestem zadowolona ponieważ widzę efekty leczenia. Polecam

Wykonywałem u doktor badanie gastroskopię wraz z poradą. Jestem bardzo zadowolony ze względu na to,że obawiałem się tego badania ze względu na jego specyfikę jednak pani doktor była bardzo delikatna i wszystko mi na bieżąco wyjaśniała.Do tego jest uprzejma oraz babeczka z poczuciem humoru :)