dr n. med. Beata Szczerbińska

Gastrolog

Jestem bardzo zadowolony z wizyty - wykryta i leczona choroba jelita, której nikt wcześniej nie widział.

Przed chwilą pisałam komentarz. Wszystkie gwiazdki zaznaczyłam na 5, a tłumaczenie choroby wyświetliło się na 4. Piszę, bo akurat Pani doktor naprawdę wszystko świetnie tłumaczy. Może jakiś chochlik się wdarł?

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Pani doktor wszystko dokładnie wytłumaczyła i jest niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, współczujący pacjentowi, widać wewnętrzną chęć niesienia pomocy. Serdecznie polecam.

Po USG okazało się że moja wątroba jest chora- polecano mi dr Szczerbińską i nie zawiodłem się. Po pół roku enzymy wątrobowe mam w normie. Chociaż rozmowa była dość kategoryczna, wiem że choruję z własnej winy. Cieszę się, że ktoś mi to uświadomił prosto z mostu.

Przyjeżdżam do Pani doktor z Irlandii od wielu lat i wiem, że tylko ona mi pomoże. Widzę wielki kontrast pomiędzy leczeniem w Polsce i moim aktualnym miejscu zamieszkania. Polecam, bo jestem zaopiekowany.

Mam wrażenie, że leczą się u niej naprawdę chorzy ludzie i trudno się dostać. Ja w swoim nieszczęściu też szukałam pomocy- po poronieniu z powodu zapalenia jelita. Wytłumaczyła mi, że mam inną chorobę niż na początku stwierdzono. Po jej lekach czuję się o niebo lepiej i jestem w kolejnej ciąży. W nagłych przypadkach wiem, że na prośbę przyjmie po planowych pacjentach. Nie odmówiła, chociaż szare obwódki pod oczami pokazywały jaka była zmęczona. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Nigdy w życiu do takiego lekarza 200zł wizyta a ona arogancka wręcz chamska wobec pacjenta. Nie sądziłem że Luxmed kogoś takiego zatrudnia.

Nie sądziłem że Luxmed kogoś takiego zatrudnia.

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

bardzo bardzo\\ dobra pani doktor polecam

Świetna specjalistka, naprawdę uprzejma, zna się na rzeczy, wszystko dokładnie wyjaśnia.

Miła i kompetentna Pani Doktor. Szybko i sprawnie przeprowadziła całe leczenie, trafnie natychmiast dobrała leki i nie narażała mnie dodatkowo na niepotrzebne wydatki. Oby wiecej takich lekarzy!