lekarz Beata Sznurowska-Przygocka

Laryngolog, Foniatra, Audiolog

Choć generalnie nie mam złych doświadczeń ze służbą zdrowia, to chciało by się aby wszyscy lekarze tacy byli jak Pani doktor.

Byłem 25/04.2012r.pierwszy raz. Niesamowita kompetencja. Mimo poważnych problemów zdrowotnych wyszedłem zadowolony. Okazało się, że w publicznej Sł. Zdrowia może być normalnie a nawet jeszcze lepiej. Zaskoczony i bardzo polecam.

Pani doktor sprawia wrażenie jakby nie lubiła nauczycieli. Sama ponoć wykłada. Po badaniach u niej nadal nie wiem jaka jest moja sytuacja i jak mam leczyć głos,który jest moim podstawowym narzędziem pracy. Muszę szukać innego foniatry.

byłam 2 razy na wizycie i ogólnie jestem zadowolona

byłam 2 razy na wizycie i ogólnie jestem zadowolona

Bardzo dobra Pani Doktor. Ma profesjonalne podejście. Miła, cierpliwa, wszystko wytłumaczyła co i jak. Również sprzęt w gabinecie bardzo dobrej jakości. Polecam!

PANI DOKTOR wydaje opinie do pracy bez konsultacji z neurologiem decyzje na temat pacjentów z PADACZKĄ Od kiedy Laryngolog ma tak szeroką wiedzę na temat padaczki

Od kiedy Laryngolog ma tak szeroką wiedzę na temat padaczki

bardzo kompetentna, profesjonalna a jednocześnie przyjazna lekarka

bardzo kompetentna, profesjonalna a jednocześnie przyjazna lekarka

Polecam serdecznie Panią Doktor! Profesjonalizm i uprzejmość to jej najmocniejsze cechy!

Następnym razem gdy zajdzie potrzeba znów udam się do tego lekarza-polecam.

Następnym razem gdy zajdzie potrzeba znów udam się do tego lekarza-polecam.

Bardzo miła ujmująca podejściem do pacjenta pani doktor, doskonałe wyposażenie nowego gabinetu, szybka trafna diagnoza, i znowu mogę śpiewać !