Pani Doktor ,cudowny człowiek. Była z nami aż 8 lat. Konkretna,kochana, pomocna. Moja mamusia nie żyje już 3 lata,a ja wciąż wspominam Panią Beatke i tęsknię. Dziękujemy. ❤️❤️❤️

12 dni temu byłam operowana w szpitalu.Pani Doktor przygotowywała mnie do narkozy. Wszystko rzeczowo przedstawiła,kiedy miałam prywatne dylematy zabrała mnie do pokoju obok i ze mną rozmawiała.Dziękuję Pani Doktor za Pani empatię.Mimo bardzo trudnego zawodu i codziennie oglądanie ludzkich nieszczęść była Pani dla mnie jak balsam na moją skołataną duszę. Dziękuję Wdzięczna Pacjentka M.S

Wszystko rzeczowo przedstawiła,kiedy miałam prywatne dylematy zabrała mnie do
balsam na moją skołataną duszę.
Dziękuję

Wdzięczna Pacjentka M.S

Wspaniała, kompetentna, pełna uważności i empatii. Dziekuję Pani Doktor za to, że wprowadziła mnie w stan poczucia pełnego bezpieczeństwa w czasie neurochirurgicznego zabiegu.