dr Beata Szperkowska- Pordąb

Diabetolog

1,7
1,3
1,3

Przyznam że ciężko być zadowolonym z wizyty. Szacunek i uprzejmość do pacjenta - graniczy moim zdaniem już trochę z kpiną albo powątpiewaniem. Domyślam się powodu - ale tak nie powinno to wyglądać. Nie wiem czy to pech, ale na pewno nie było tutaj kompleksowego podejścia - pewnie najlepiej potraktowane są książkowe przykłady (otyłość -> proszę schudnąć, cukier 600 na oddziale -> cukrzyca 1 typu, proszę insulinę brać). Brzmi trochę jak definitywny problem naszego NFZ, jak coś się nie mieści w najprostszym kodzie ICD to odpada. Brak większej chęci do uwzględnienia ...

Przyznam że ciężko być zadowolonym z wizyty.

Brak większej chęci do uwzględnienia chorób współistniejących, wrażenie jakby było się pacjentem który po prostu jest "do odchaczenia" - co byłoby pewnie ok pod warunkiem zapewnienia kompleksowej informacji i leczenia. Z ponad 20 lekarzy odwiedzonych w życiu, na pewno w top 3 najmniej godnych polecenia.

Nie polecam , lekarz który traktuje pacjentów jak zło konieczne - brak podejścia , arogancka i złośliwa . Czas w gabinecie - 10 min ... tylko żal starszych osób :(

Czas poświęcony przez lekarza można powiedzieć że wystarczy ale co do empatii i jakości leczenie to nie polecam Brak profesjonalizmu. Plus że się nie czeka w kolejce jest w miarę o czasie.

Brak profesjonalizmu.
Plus że się nie czeka w kolejce jest w miarę o czasie.