lekarz Beata Targosz

Internista, Lekarz rodzinny

2,6
2,4
2,5

Lekarz niekompetentny. Kieruje do poradni hepatologicznej, która dawno już nie istnieje. Nie potrafi powiedzieć gdzie znajduje się poradnia do której wystawia skierowanie. Po informacji, że miałam w tym roku już 12 kleszczy każe czekać na pojawienie się rumienia. Nie jest w stanie zlecić badań do wykonania (wszystko pacjent ma wykonać prywatnie) i dopiero wtedy łaskawie może wystawi receptę na antybiotyk. Na każde pytanie odpowiada: to nie do mnie to pytanie. Nie polecam! Poprosiłam o skierowanie do poradni chorób zakaźnych (pani doktor nie wyszła z taką inicjatywą skoro sama nic nie ...

Na każde pytanie odpowiada: to nie do mnie to pytanie. Nie polecam! Poprosiłam o skierowanie do poradni chorób zakaźnych (pani doktor nie wyszła z taką inicjatywą skoro sama nic nie jest w stanie pomóc). Zapytałam gdzie dokładnie mam się zgłosić do poradni - tradycyjne padło "nie wiem".

Początkiem Października 2022 mój Wujek wraz z druga pacjentką, zostali przewiezieni z ośrodka Rehabilitacyjnego do Pani Beaty Targosz w celu zbadania. Jako pierwsza została przyjęta pacjentka, która jechała z Wujkiem. W momencie badania, (nawet nie wiem czy zostało zrobione badanie na COVID) pacjentka została wyproszona a Pani doktor w tym czasie krzyczała : proszę ich wyprowadzić z budynku, oni maja covida , trzeba wszystko zdezynfekować !!! ... i tak o to mój niepełnosprawny Wujek, który nawet nie został zbadany przez Panią doktor, został wywieziony na wózku na dwór, gdzie około 25 minut musiał spędzić, czekając na transport do ośrodka. To były godziny popołudniowe, wiec już było dosyć chłodno, tym bardziej dla osoby, która samodzielnie się nie porusza. Czy tak powinien zachować się lekarz ? Ta Pani nazywa się lekarzem, ale z tych opinii wszystkich, które tu widzę, to już dawno nie powinna wykonywać tego zawodu. Nie polecam wizyt u tej Pani !!

Byłam w Przychodni Jedynka w Bielsku-Białej poprosiłam o skierowane na badanie krwi które zalecił mi dermatolog .U Dermatologa byłam prywatnie bo terminy na NFZ są bardzo odległe a ja mam problem teraz,Pani Beata Targosz zaczęła krzyczeć że ja jestem bezczelna ze ją to nie interesuje i ona decyduje czy badania są potrzebne. Jest arogancka wręcz agresywna i chamska.Wyrzuciła mnie z Przychodni ,powiedziała ze nie chce mnie widzieć. Proszę nie chodźcie do tego lekarza ona jest chora i powinna sama się leczyć

Po przyjechaniu do placówki pogotowia ratunkowego w Jasienicy zadzwoniłem pod numer wywieszony na drzwiach wejściowych. Telefon odebrała najprawdopodobniej dyżurująca pielęgniarka, która po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu w jakim celu przyjechałem oraz czy nie ma objawów covid'a oświadczyła że muszę poczekać aż ubiorą odzież ochronną - wydaje mi się że maseczka by wystarczyła. Ubieranie (fartucha i przylbicy) trwało około 20 min, gdzie ja czekałem na zewnątrz przy temp. - 5°c. Podczas prowadzonych czynności pani dr Beata Targosz zachowywała się skandalicznie. Była zarozumiała, wyrachowana, traktowała mnie z wyższością i pogardą. Zdawała się być obrażona, że ktoś ośmielił się przyjechać. Oczywiście żadnych innych pacjentów nie było. Gdy w sposób spokojny i kulturalny zwróciłem jej uwagę ona wpadła w złość i nie potrafiąc wyjaśnić swojego zachowania zaczęła się wygrażać. Mam nadzieję, że więcej nie będę miał do czynienia z ww panią doktor. Kto jak kto ale lakerz powinien umieć się zachować.

Bardzo dobra lekarka, wyrozumiała i zaangażowana, wyjaśniła mi co robić dalej i do jakiego specjalisty się udać. Kobita ma łeb jak sklep, z całego serca polecam!

Kobita ma łeb jak sklep,
z całego serca polecam!

Ja osobiście polecam tą Panią doktor. Wizyty zazwyczaj długo trwają ale w pozytywnym znaczeniu. Nie oszczędza na skierowaniach na badania, sprawdza wszystkie możliwości oraz rozszerza diagnostykę. To najlepszy lekarza jakiego w życiu spotkałam. Zawsze wysłucha pacjenta i dokładnie zbada. Dociekliwe szuka przyczyn choroby i właściwie stawia diagnozy. Punktualna, godna polecenia

To lekarz, który bardzo dobrze leczy starszych ludzi i ma do nich serce. Przejmuje się pacjentami i bardzo rzetelnie prowadzi cały proces leczenia. Nie ignoruje chorych!

Bardzo dziwne te wszystkie negatywne komentarze. Może to jakiś fejk? Targoszowa to dobry lekarz, ale trzeba jej słuchać a nie dyskutować. Niejednemu pacjentowi pomogła. Tyle w temacie.

Świetny lekarz. Jako pierwsza zdiagnozowała mi chorobę, którą inni kilka lat nie byli w stanie rozpoznać. To lekarz, który leczy. Angażuje się w pacjenta. Jest mądra i chce pacjentowi pomóc. I to robi. Wiele czasu straciłam u innych lekarzy na nielecznie, gdy ona po prostu rozpoznaje choroby i leczy.

Jest bardzo milym lekarzem pomagała mi na pogotowiu z bulem nie jest zła kazali mi przychodzić do puki jest pomogła mi dopiero inne lekarze w. Czechowicach są wredne np kubina lekarz ta mnie potraktowała jak dziecko małe a pani Targosz pomogła mi i wie co pacjentowi dolega dostałem 2 zastrzyki rano i wieczor nie wiem czemu macie o niej źle zdanie nie w Nikam ale duzo osub dopisuje że czegoś nie chciała zrobić to się człowiek się msci