lekarz Beata Tatrocka-Burzawa

Psychiatra

Gdy wszyscy patrzeli na nas jak na dziwaków , ( bo moja córka w domu inaczej a u lekarza inaczej) dr. Tatrocka-Burzawa pomogła nam zrozumieć na jakiej zasadzie to działa i w jaki sposób możemy jej pomóc . Pomogła nam przetrwać trudny czas . Pełne zaufanie . Bardzo dziękujemy .

Pani doktor jest bardzo profesjonalna i posiada fachową wiedzę. Bardzo pomogła mojemu synowi z zespołem aspergera. Szczerze polecam wizytę u niej.

jak dla mnie - bardzo dobry lekarz, stara sie zrobic dla pacjenta autentycznie wszystko, co jest potrzebne! warto bylo jechac przez ponad pol aglomeracji...

lata eksperymantowania na moim dziecku na szczescie wyjechalismy po jednej wizycie gdy moje dziecko rozwaliło osrodek wypoczynkowy u innego psychiatry od lipca mamy leki nowego acz daleko psychiatre a moej dziecko nigy nie było w stanie tak skupic sie czy opanowac szkoła (nauczyciele) mowia co my z nim zrobilismy heheh mowimy cud wakacji na których czesto żałowałam z mam syna a jednak jest ktos kto dał nam nadzeje a pani beata bardzo miła symaptyczna co rusz to teraz sprobujemy to teraz to i w koło dziekujemy za strate czasu, pieniędzy i cud terapie w kompasie które były bardziej żałosne niż cala ta sytuacja wracał nakrecony nabuzowany a my mielismy sobie radzic

gdy nie radzi sobie z leczeniem staje sie nieprzyjemna i atakuje pacjenta i rodzinę zrzuca na nich winę nie zna interakcji leków między soba przez co doprowadziła do nawrotu choroby

Witam Nie polecam ani placówki Kompas w Czeladzi ani pani dr Tatrockiej-Burzawa. Pani dr oczywiście jest miła na spotkaniach,jednak potem jej stosunek do pacjentów jest lekceważący. Podczas spotkania obiecała, że wyśle wniosek w celu sprowadzenia leku z USA, gdyż w Polsce jest on niedostępny. Na kolejnym spotkaniu stwierdziła, że zapomniała i obiecała, że na kolejne spotkanie wszystko będzie gotowae. Oczywiście jak zadzwoniłam przed spotkaniem, aby się dowiedzieć czy wniosek został wysłany to pani dr nie miała nawet odwagi aby podejść do telefonu i powiedzieć, że znowu zapomniała, tylko szeptem powiedziała ...

Witam

w celu sprowadzenia leku z USA, gdyż w Polsce jest on niedostępny. Na kolejnym spotkaniu stwierdziła, że zapomniała i obiecała, że na kolejne spotkanie wszystko będzie gotowae. Oczywiście jak zadzwoniłam przed spotkaniem, aby się dowiedzieć czy wniosek został wysłany to pani dr nie miała nawet odwagi aby podejść do telefonu i powiedzieć, że znowu zapomniała, tylko szeptem powiedziała sekretarce, aby powiedziała mi, że wniosek został dopiero wysłany i za ok. 3 tygodnie ktoś z placówki zadzwoni do mnie z informacją, że wszystko jest już załatwione. Oczywiście nikt nie zadzwonił. Jak sama zadzwoniłam to oczywiście pani dr nie mogła odebrac telefonu a pani w recepcji stwierdziła, że sama miałam sobie to załatwić. W takiej sytuacji poprosiłam panią w recepcji, aby zapytała panią dr chociaż o nazwę leku, abym mogła iśc do innego lekarza. Pani w recepcji powiedziała, że oczywiście przekaże wszystko pani doktor i być może przekazała, ale pani dr zignorowała to. Bardzo się zawiodłam na pani Tatrockiej-Burzawa, ponieważ wybrałam tego lekarza po przeczytaniu o niej dobrej opinii. Jednak myliłam się i więcej nie skorzystam z usług tej placówki. Rozumiem, gdybym tam chodziła z kasy chorych, ale chodziłam prywatnie i tak mnie potraktowali.

Pani Beata jest bardzo dobrym specjalistą,wiem z własnego doświdczenia,bo dobrała mi odpwiednie leki na bezsenność.Przywróciła barwy memu życiu.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Warto było przejechać te 50 km z Częstochowy do Czeladzi:)Zainteresowana, kompetentna, "normalny" ciepły człowiek. Mój mąż cierpi na depresję, i udało się dobrać leki celująco! Uważam ,że Pani Doktor jest prawdziwym fachowcem. Polecam Wszystkim którzy mają problemy z depresją.

Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią doktor. Takich lekarzy można bardzo długo szukać i są naprawdę niskie szanse na znalezienie tak wspaniałem lekarki.