Beata Tomasik

Psycholog

Darmowa rozmowa z koleżanką pomogła mi bardziej niż ta terapia. Jeżeli szukacie dobrego psychologa w naszym mieście to pewno nie w tym miejscu.

Zdecydowanie odradzam. Sam posiadam dyplom mgr psychologii, ale to nie oznacza, że nadaję do leczenia ludzi, którzy potrzebują pomocy. W pełni zgadzam się z opinią osób niezadowolonych.

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Beatę. Osoba bardzo kompetentna, która potrafi słuchać i indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Jest bardzo życzliwa, miła i bardzo pomocna w rozwiązywaniu osobistych problemów.

Pani Tomasik to świetny psycholog. Myślę, że skuteczność terapii nie jest jedynie wynikiem jej ogromnej wiedzy psychologicznej, ale też jej podejścia do pacjenta. Pani Psycholog stara się zrozumieć pacjenta i mu pomóc tak, aby był w stanie sam sobie radzić z problemami.

Pani pstcholog to prawdziwy lekarz z powołania. Rozmowy z nią są prawdziwą przyjemnością, nie ocenia nikogo, a motywuje. Jej metody walki z problemami są naprawdę skuteczne. Bardzo indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do swojego pacjenta i jego problemu, nie tylko ociera łzy, ale potrafi też pożartować i poprawić humor. Nie bagatelizuje, rozumie, wspiera. Naprawdę godna polecenia.

Wspaniała, miła, szczera, pomaga mi bardzo w moich lękach. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Jestem bardzo zadowolona z efektow terapii.