lekarz Beata Turowska

Neurolog

Super lekarz. Pełna profeska. Mało w dzisiejszych czasach spotyka się lekarzy z taka empatią. Chętnie pomaga, wysłucha.

Pani dr Turowska należy do nielicznego grona Lekarzy z pasją i otwartym sercem. Wnikliwy wywiad, dokładne badanie, zlecone dodatkowe badania neuroobrazowe. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniła wszelkie mechanizmy, dokładnie przeanalizowała mój przypadek, a przede wszystkim podeszła do mnie całościowo, łącząc różne fakty i szukając tam, gdzie nikomu innemu nie przyszło do głowy. Przy tym wszystkim Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, która naprawdę skupia się na pacjencie, co sprawia, że pacjent czuje się zaopiekowany i szanowany. Bardzo dziękuję i polecam!

Wspaniała lekarz, uratowała mi rękę po silnym stanie zapalnym, potworny ból, zanik mięśni, ograniczenie zakresu ruchu do kilkunastu cm, pozostał spalony splot barkowy i drętwe palce, ale ręka jest cała a mogło się skończyć tragicznie, pozdrawiam.

Najlepszy neurolog w mieście u jakiego byłem. Wreszcie ktoś postawił właściwą diagnozę i wiedział jak mi pomóc. Polecam!

Pani doktor bardzo profesjonalna i uprzejma. Widać że zna się na rzeczy. Jestem zadowolona z efektów leczenia. Polecam

Zdecydowanie nie polecam lekarz poświęca mało czasu pacjentowi nie tłumaczy diagnozy ani metod leczenia w gabinecie najwazniejszy jest lekarz

Jeżeli wszyscy maja takie podejscie do leczenia to nie diwie sie ze ludzie boja sie lekarzy. A nie wspominając tych ŚWIĘTYCH KRÓW w recepcji.(z calym szacunkiem dla krów) Te kobiety nie powinny pracowac z ludzmi. NIe potrafią nic pożadnie załatwić. A jak pacjet ma z czyms problem to mowia ze ich to nie obchodzi i ma sobie radzic samemu. Nawet telefonow im sie nie chce odbierać. NIE POLECAM !!!!!

Nawet telefonow im sie nie chce odbierać.
NIE POLECAM !!!!!