Świetna lekarka, rewelacyjne podejście do dzieci. Poświęca tyle czasu ile trzeba, wszystko wyjaśni że każdy zrozumie.I ten fantastyczny uśmiech! Polecam

WSPANIAŁA PANI DOKTOR. ZAWSZE SŁUŻY RADĄ. JEJ DIAGNOZY SĄ TRAFNE. ZAAPLIKOWANE LEKI SĄ RÓWNIEŻ TRAFIONE. ZWOLENNICZKA LECZENIA BEZ ANTYBIOTYKÓW (NO CHYBA, ŻE JEST JUZ TAKA KONIECZNOŚĆ). POLECAM SERDECZNIE MŁODYM, NIEDOŚWIADCZONYM MAMOM. PANI DOKTOR, WYTŁUMACZY KAŻDĄ NIEWIADOMĄ I ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI I NIEPOKOJE ZWIĄZANE Z PIELĘGNACJĄ I PRAWIDŁOWYM ROZWOJEM MALUSZKA.MINUSEM JEST TYLKO TO, ŻE BARDZO TRUDNO JEST SIE DOSTAĆ JUŻ DO PANI DOKTOR. NA SZCZĘŚCIE MI SIĘ UDAŁO.CHCIAŁABYM, ABY WSZYSCY LEKARZE PODCHODZILI DO PACJENTÓW TAK, JAK PANI DOKTOR TWOREK.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Gorąco polecam! Świetny lekarz! Wspaniałe podejście do dzieci. Trafna diagnoza i sposób leczenia.

Kocha swoich pacjentówa pzrede wszystkim swoją pracę.

Kocha swoich pacjentówa pzrede wszystkim swoją pracę.