lekarz Beata Wasylkowska

Dermatolog

Lekarz zdecydowanie warty polecenia. Pani doktor poswieciła mi 40 minut i wytłumaczyła chorobe. Przepisane leki równiez działają. Ma poważne podejscie do pacjenta. Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Lekarz zdecydowanie warty polecenia.
Szkoda tylko ze nie przyjmuje na nfz ale i tak warto.

Byłem wczoraj u p.doktor i jestem bardzo zadowolony po wizycie. Poświęciła mi 40 min,dokładnie wszystko wytłumaczyła,była miła i uśmiechnięta. Więcej takich lekarzy

Pani Beata jest dla mnie dobrym lekarzem

Pani Beata jest dla mnie dobrym lekarzem

Niezwykle kompetentna osoby. Zauważyła na mojej twarzy małe brodawki, których do tej pory nie odkryło dwóch innych dermatologów. Z ciekawości poszłam potem i do tamtych moich wcześniejszych dermatologów dla sprawdzenia ich kompetencji: i powiedziałam że może mam brodawki,to każda z nich przyjżała się i potwierdziła, że faktycznie są. To tylko jeden przykład na jej kompetencje, ale uważam, że wystarczający.

Wspaniała i miła pani doktor Metoda laserowa usuwania owłosienia wykonywana przez panią Beatę Wasylkowską skuteczna Polecam każdemu kto ma problemy dermatologiczne a w szczególności problemy z owłosieniem