lekarz Beata Wawrzak-Mucha

Psychiatra

Mila, bardzo empatyczna pani doktor. Pomogła mi rozwiązać moje problemy i zawsze będę jej wdzięczna

Co ru dużo mówić. Każdemu polecam z całego serca Panią Doktor Beatę Wawrzak Muchę. Niesamowita lekarka :)

Świetna, bardzo empatyczna pani doktor. Polecam serdecznie wizytę i lekarkę, jestem bardzo zadowolona

Absolutnie każdemu polecam Panią Doktor Beatę Wawrzak Muchę. Żaden lekarz nie postawił tak trafnej i rzetelnej diagnozy. Pani Doktor miła i uprzejma. Polecam!!!

Nigdy nie spotkałam na drodze leczenia bardziej kompetentnej i empatycznej lekarki. Podejście do pacjenta, uśmiech i rzetelność na najwyższym poziomie. Polecam

Bardzo dobre dobrane leczenie. Lekarz pełna ciepła i empatii. Polecam z całego serca, każdemu borykajacemu się z problemami

Pani Doktor jest niesamowita. Miła, bardzo rzetelna, trafnie stawia diagnozę. Serdecznie wszystkim polecam Panią Beatę.

Pani doktor może nie emanuje ciepłem, na początku można się jej przestraszyć. Jest zdecydowana i konkretna, a ja właśnie to cenię. Mam problem z megalomanią i poczuciem wyjątkowosci. Zresztą z zaburzeniami osobowości typu borderline to chyba "normalne". Jestem pod opieką Pani doktor na oddziale i zamierzam nad tym pracować. Pozdrawiam

Pani Doktor nie miła , pracuje chyba po to aby sprawić ludziom chorym jeszcze większa krzywdę .. NIE POLECAM