lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Pani Doktor rzeczowa, konkretna, przyjazna, przy tym bardzo sympatyczna i otwarta. W trakcie wizyty doktor mi wszystko wyjaśniła i skierowałą na dalszą diagnostykę. Na tym etapie zdecydowanie polecam Pania Doktor! Warto było do niej przyjechać. :)

Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor przedstawiła argumenty za i przeciw , argumentując diagnozę w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Borykała się od jakiegoś czasu z dziwnymi dolegliwościami niepokojącymi mnie. Dziękuję za pomoc !!!

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Byla to moja pierwsza wizyta i na razie jestem bardzo zadowolona.Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Polecam wszystkim,ktorzy potrzebuja fachowej pomocy Endokrynologa.

Serdecznie polecam. Pani doktor Beata Wikiera zawsze wszystko bardzo dobrze wytłumaczy i ma świetne podejście do ludzi.

Polecam panią doktor. Miła, kompetentna, wnikliwa, dokładna, z dobrym podejściem do pacjenta. Nie lekceważy problemu, ale też nie panikuje bez potrzeby, naprawdę stara się pomóc rozwiązać problem. Niewielu jest takich lekarzy. Leczę dziecko u p. Beaty 3 lata i jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Byłam u niej prywatnie z córką w Centrum MEDIX. Jest bardzo kompetetnym lekarzem, ma dobry kontakt z pacjentem. Najlepszy lekarz z tych, u których próbowałam leczyć moje dziecko. Gorąco polecam Panią doktor.

My leczymy się w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix. Polecam szczerze. Pani doktor to nowoczesny lekarz, zainteresowany pacjentem, uważna i bystra, czujna i życzliwa. Energią mogłaby obdzielić kilka osób. Dzieci ją uwielbiają. Dba o godność pacjenta i świadomość rodziców. To wielka wartość. Będąc pod jej opieką będziecie mieli pewność, że stara się pomóc, rozwiać wątpliwości. Poza tym, ta kobieta robi wrażenie prawego człowieka - Matka dziecka z niedowzrostem

Pani dr Beata Wikiera w gabinecie wszystko jasno i wyczerpująco wyjaśnia. Sprawia wrażenie osoby bardzo miłej, pomocnej i widać że ma świetne podejście do dziecka. Moja córka mizernie jadła, jest szczupła i wolno rośnie dlatego zdecydowaliśmy się zasięgnąć porady endokrynologa. Doktor kompleksowo obejrzała i zbadała córkę poświęcając z własnej woli czas również innym zagadnieniom niż endokrynologiczne. Jej rady bardzo nam pomogły. Umówiliśmy się już na kolejną wizytę.

Polecam z Medixu doktor Beatę Wikierę. Miła i ciepła osoba a podejście do pacjenta ma bardzo profesjonalne. Wytłumaczy na spokojnie każdy krok leczenia. Polecam !!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30

53-413 Wrocław
Szpital Kliniczny Nr 1 we Wrocławiu
M. Curie-Skłodowskiej 58
50-369 Wrocław
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna