lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Nie polecam !!!! Endokrynologa Pani Doktor Barbary W.!!!! Bez kompetencji i podejścia do małych dzieci ! kobieta przychodzi do pracy za karę dla tej Pani nie liczy się dobro malego pacjenta tylko kasa. Byłam z dzieckiem na wizycie i niczego konkretnego się nie dowiedziałam bez dodatkowych badań ,na zadawane pytania ,które mnie nurtowały w sprawie dziecka odpowiadała ogólnikowo! To zwierzęta chyba lepszą opiekę mają u weterynarza niż u tej Pani doktor! Jesteśmy pod opieką innego Endokrynologa i dziecko jest leczone,a Pani doktor stwierdziła że nic takiego nie widzi .

Nie polecam !!!! Endokrynologa Pani Doktor Barbary W.!!!!

Przyjazny stosunek do pacjenta, cierpliwe i dokładne wyjaśnienia, miła atmosfera i otoczenie poradni , wskazanie dalszego postępowania.

Pani Beata Wikiera wszystko dokładnie opisuje i wyjaśniła jak postępować i na co zwrócić uwagę. Napewno wroce do tego lekarza

Szybko, sprawnie, konkretnie. DR Wikiera wszystko wyjaśniła dała wskazówki jak postępować. Lekarz godny polecenia.

Bardzo miła i konkretna osoba, szybka i dokładna diagnoza, profesjonalne podejście do najmłodszych, udziela konkretnych porad. Mogę serdecznie polecić wizytę u Pani Doktor Beaty Wikiery

Polecam z całego serca :) Bardzo profesjonalnie i rzeczowo, zlecone dodatkowe badania i prawidłowa interpretacja wyników.

Dobre podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczone jak należy. Wizyta o czasie. Bardzo dobre warunki w przychodni Medix.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, konkretny, szczegółowy , dociekliwy i wszystko wyjaśnia. Polecam !!!

Rzetelny lekarz, wstępna diagnoza , skierowanie na konieczne badania w celu dalszego leczenia. Lekarz bardzo kulturalny i nastawiony na kontakt z pacjentem. Polecam

Lekarz konkretny, odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie, doktor Beata Wikiera podchodzi bardzo profesjonalnie do wykonywanej pracy.Polecam