lekarz Beata Wikiera

Endokrynolog, Pediatra

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, konkretny, szczegółowy , dociekliwy i wszystko wyjaśnia. Polecam !!!

Rzetelny lekarz, wstępna diagnoza , skierowanie na konieczne badania w celu dalszego leczenia. Lekarz bardzo kulturalny i nastawiony na kontakt z pacjentem. Polecam

Pani Doktor rzeczowa, konkretna, przyjazna, przy tym bardzo sympatyczna i otwarta. W trakcie wizyty doktor mi wszystko wyjaśniła i skierowałą na dalszą diagnostykę. Na tym etapie zdecydowanie polecam Pania Doktor! Warto było do niej przyjechać. :)

Lekarz konkretny, odpowiedział na każde nurtujące mnie pytanie, doktor Beata Wikiera podchodzi bardzo profesjonalnie do wykonywanej pracy.Polecam

Bardzo dobry specjalista,polecam w 100 % miła atmosfera, szybka diagnoza , gabinet czysty i nowy. Polecam

Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor przedstawiła argumenty za i przeciw , argumentując diagnozę w sposób zrozumiały i wyczerpujący. Borykała się od jakiegoś czasu z dziwnymi dolegliwościami niepokojącymi mnie. Dziękuję za pomoc !!!

Bardzo dobry endokrynolog, z cudownym wyczuciem i poczuciem humoru. Bardzo się cieszę, że trafiłąm z córką na panią doktor Wikierę. Ogromna wiedza i szacunek do pacjenta- to charakteryzuje Panią Beatę.

Duża empatia. ...podejście do pacjenta naprawdę super ...Doktor jest profesjonalna i jednocześnie skromna. Poświęciła nam dostatecznie dużo czasu. Diagnoza okazał się trafiona....Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego !!!!!!

To najlepszy lekarz endokrynolog, szczera, miło się z nią współpracuje. Nie przepisuje bezmyślnie leków, Dla mnie rewelacja. Pozdrawiam Panią dr Beatę Wikierę.

Byla to moja pierwsza wizyta i na razie jestem bardzo zadowolona.Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Polecam wszystkim,ktorzy potrzebuja fachowej pomocy Endokrynologa.